Fehérvári út, 2010-2011/2. forduló: Ennél azért simább volt
LEVSZKI ZSÓFIA - FC BORDÓ 2-1 (1-0)

Ambrus T. - Sasics M., Schmidt B., Polgár T. - Barnácz J., Kaszás R. - Szabó D., Botos G.

10. perc: Szabó D. első két próbálkozását még védte a kapus, harmadszorra azonban a szőke csatár már bekotorta a labdát. (1-0)
29. perc: Parádés támadás végén Botos hajszálpontosan tálalt középre, az érkező Barnácz pedig kapásból a kapu bal oldalába lőtt. (2-0)
38. perc: Erősen véleményes megmozdulás után ítélt büntetőt a játékvezető, melyet az ellenfél játékosa mellé durrantott. A bíró általános meglepetésre meismételtette a hetest, mert állítása szerint sípszó előtt hajtották végre. A következő próbálkozást Ambrus hárította, a kipattanót azonban a szerencsés támadó a hálóba sodorta. (2-1)

A nyitó fordulóban aratott magabiztos, de kötelező győzelem után csak erősebb rivális következhetett, ráadásul az FC Bordó elleni találkozó előtt sorra jöttek a lemondások. Suhaji Tomi mellé Cservenák Gabi is megsérült, és nem tudott eljönni Korda Kálmi, Szabó Atti és Szabó Zoli sem, Barnácz Józsi azonban kisegített minket - ezúttal nem homokon, hanem teremben. Értelemszerűen így Ambrus Kapitány állt a kapuba.

Az ellenfél valóban keményebb ellenállást tanúsított, mint egy héttel korábban a Central Home, bár különleges dolgokat ők sem műveltek, szinte végig szívósan, szervezetten védekeztek. Ennek ellenére rengeteg helyzetet kidolgoztunk már az első félidőben, csakhogy ezeket egy kivételével el is puskáztuk. Fordulás után sem sokat változott a játék képe, próbáltuk eldönteni a meccset, hiszen tudtuk, hogy egy góllal nehéz lesz nyerni, riválisunk is bármikor találhat egyet. Barnácz Józsi találata megnyugtatott minket, és a hajrá izgalommentes lett volna, ha a játékvezető nem fúj be egy vitatható büntetőt, majd bohózatba illő körülmények között nem rúgat gyakorlatilag saját maga gólt a bordó mezesekkel. A vége csak 2-1-es győzelem lett, így először találtak be a kapunkba, de a játék képe alapján azért sokkal nagyobb volt a különbség a két csapat között.