Fehérvári út, 2010-2011/5. forduló: Szabó Atti hatszor sújtott le
LEVSZKI ZSÓFIA - PADID 8-6 (4-2)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T., Polgár T. - Szabó Z., Cservenák G., Szabó A. - Szabó D., Ambrus T.

3. perc: Szépen kijátszott támadás végén Szabó A. tüzelt a kapuba. (1-0)
5. perc: Szögletből Szabó A.-nak gurítottuk vissza a labdát, aki a kapufa segítségével továbbított a hálóba. (2-0)
7. perc: Elaludtunk egy pillanatra, amit egy kontrából ki is használt az ellenfél. (2-1)
11. perc: Szabó Z. passzát Polgár értékesítette. (3-1)
15. perc: Egy előreívelt labdát Cservenák fejjel küldött a gólvonal mögé. (4-1)
16. perc: Csak dermedten néztük, amint végigviszik a labdát a középkezdés után a térfelünkön, egészen a kapunkig...(4-2)
23. perc: Ambrus szerzett labdát, melyet azonnal Szabó A.-hoz stukkolt, ő pedig nem hibázott. (5-2)
25. perc: Szabó A. bombájával nőtt az előnyünk. (6-2)
27. perc: A Padid fiatal csatára kilőtte a jobb alsó sarkot. (6-3)
29. perc: Újabb védelmi megingás, újabb bekapott gól. (6-4)
32. perc: Szabó A. lövésébe csak beleérni tudott a kapus. (7-4)
35. perc: Újabb szépítő találat. (7-5)
36. perc: Villámgyors ellentámadás végén jött a hatodik Szabó A.-gól. (8-5)
38. perc: Ismét kettőre csökkent a különbség. (8-6)

A múlt hetihez képest sokkal nagyobb létszámban vettük fel a harcot az ötödik fordulóban, csak Botos Gabi és Kaszás Rudi hiányzott. Ismét a tabella második felében tanyázó riválissal találkoztunk, így nem is lehetett más a célunk, minthogy megint három ponttal gazdagodjunk.

Hamar elhúztunk két góllal, és talán azt gondoltuk, sima az út egy kiütéses győzelemig, csakhogy eredményes támadójátékunk mellett szembesülnünk kellett azzal, hogy a védekezésünk bizony hagy kivánnivalót maga után. Mindig elmentünk két-három, olykor négy góllal is, de a szívós, nálunk jóval fiatalabb ellenfél rendre fel tudott zárkózni, így egy nem túl magas színvonalú, de góldús meccs kerekedett belőle. A győzelmünk nem forgott veszélyben, de kissé öregurasan játszottunk, ami az élcsapatok ellen biztosan kevés lesz, Szabó Atti mesterhatosa viszont minden dicséretet megérdemel, klasszis teljesítmény volt.