Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2010-2011/7. forduló: Háromgólos előny sem volt elég...
LEVSZKI ZSÓFIA - ÁGYÚSOK 3-3 (3-1)

Gyurki T. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A.- Polgár T., Szabó Z., Cservenák G. - Kaszás R., Szabó D.

10. perc: Kaszás a kapus mellett is elvitte a labdát, és a hálóba helyezett. (1-0)
12. perc: Kaszás bombagóljával nőtt a különbség. (2-0)
15. perc: Szépen kijátszott támadás végén Szabó A. is betalált. (3-0)
19. perc: Nagy védelmi hibát használt ki az ellenfél. (3-1)
30. perc: Egy szabadrúgásnál még a sorfalat rendezgettük, közben azonban lepasszolták a labdát, és ki is használták a lehetőséget. (3-2)
35. perc: Kontratámadás zárásaként Sasics mellől tüzeltek a kapuba. (3-3)

Négy hiányzónk is volt az Ágyúsok elleni találkozón: Botos Gabi, Schmidt "Szöszi", Korda Kálmi és Ambrus Kapitány sem tudott eljönni. A fő gondot utóbbi két ember távolléte jelentette, hiszen így kapus után kellett néznünk, végül Rudiék az Azzurriban már többször szerepelt Gyurki Tamást hívták el, akinek külön köszönjük, hogy kisegített minket.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Tavaly simán, 5-1-re vertük az Ágyúsokat a B-pályás bajnokságban, és eleinte úgy tűnt, ezúttal is könnyedén hozzuk a meccsünket ellenük. Öt perccel az első félidő vége előtt ugyanis már 3-0-ra vezettünk, időnként imponáló játékkal, utána viszont érthetetlen módon szétesett a játékunk. Még fordulás előtt jött a szépítő gól, majd a folytatásban ki is egyenlített a szívós rivális. Az utolsó percekben őrült rohanás kezdődött, mindkét csapat nyerni akart, ám végül maradt a 3-3-as döntetlen. Nem lehetünk büszkék rá...