Fehérvári út, 2010-2011/8. forduló: Ismét lecsapott a Fekete-sereg
LEVSZKI ZSÓFIA - CAMEROON 6-2 (2-2)

Ambrus T.- Sasics M., Schmidt B., Suhaji T., Polgár T. - Fekete R., Barnácz J., Kaszás R. - Botos G., Ország P.

4. perc: Elméláztunk, miközben az ellenfél játékosa az alapvonalnál elcsípte a labdát, középre tette, az érkező társa pedig a hálóba löbbölte. (0-1)
6. perc: Bedobást követően Fekete bólintott a kapuba. (1-1)
12. perc: Ország ragyogó szóló végén szerezte meg a vezetést. (2-1)
17. perc: Nem vettük elég komolyan a Cameroon csatárát, aki spiccel szemfüles gólt lőtt. (2-2)
25. perc: Barnácz hatalmas bombával juttatott minket ismét előnyhöz. (3-2)
28. perc: Barnácz újabb távoli kísérletét alaposan benézte a kapus. (4-2)
33. perc: Szép támadás végén Kaszás tüzelt a jobb felsőbe. (5-2)
36. perc: Sakk-mattra kijátszott akciót zárt góllal Ország. (6-2)

A soron következő meccsünk előtt megint kezdtünk egy picit elfogyni, a sok hiányzó miatt így ismét aktiváltuk a két hete a Szedett-Vedett ellen is bevetett Barnácz Józsi-Fekete Robi-Ország Peti hármast. Robinak külön köszönet, hiszen félig-meddig sérülten is vállalta a játékot. Fontos is volt, hogy erősen álljunk fel, hiszen ellenfelünk, a Cameroon eredményei tiszteletet parancsoltak.

Tapogatózó játékkal kezdődött a meccs, az elején mindkét csapat keveset kockáztatott, mígnem váratlanul megszerezte a vezetést a valóban kameruni nemzeti színekben pompázó ellenfél. Szerencsére ezt követően felpörgettük a ritmust, és hamar fordítottunk, de egy hibát kihasználva még a szünet előtt egyenlítettek a "szelidíthetetlen oroszlánok". A második félidő óriási Cameroon-ziccerrel indult, Ambrus bravúros mentése után azonban nem volt megállás, Barnácz két bombájánál már sejteni lehetett, hogy meglesz a három pont. Ebben az összeállításban ez el is volt várható, de jövő héten a listavezető Juyujt meglepő Champignon ellen várhatóan szintén nehéz dolgunk lesz.