Fehérvári út, 2010-2011/10. forduló: Végre egy könnyed győzelem
LEVSZKI ZSÓFIA - VADKELET 11-2 (5-0)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

3. perc: Kaszás lőtt okosan a rövid alsó sarokba. (1-0)
7. perc: Ambrus szerzett labdát, majd Botoshoz passzolt, aki kissé kisodródott helyzetből is betalált. (2-0)
11. perc: Szép támadás végén Szabó Z. helyezett a kapuba. (3-0)
15. perc: Szabó A. lövése ellen sem volt ellenszere a Vadkelet kapusának. (4-0)
18. perc: Szabó Z. kapásból, nyolc méterről tüzelt a hosszú sarokba. (5-0)
23. perc: Szabó A. nagy erővel lőtt a kapu közepébe. (6-0)
25. perc: Szabó Z. passzát Ambrus értékesítette. (7-0)
28. perc: Ezúttal Botos volt a befejező ember. (8-0)
30. perc: Védelmi hibát kihasználva közelről helyeztek az üres kapuba. (8-1)
33. perc: Kaszás bombázott a hálóba. (9-1)
35. perc: Gyors ellentámadás végén csökkent a különbség. (9-2)
37. perc: Botos élesen középre lőtte a labdát, melyet a menteni igyekvő védő a saját kapujába küldött. Öngól! (10-2)
40. perc: Ambrus lefordult az emberéről, majd ballal a jobb felső sarokba bombázott. (11-2)

A rendkívül fontos, Champignon ellen kiizadt győzelem után könnyebbnek ígérkező meccs várt ránk, hiszen a Vadkelet eredménysora (egy diadal mellett hét vereség) enyhén szólva nem tűnt félelmetesnek. Annak ellenére magabiztosan várhattuk ezt a találkozót, hogy négyen (Cservenák Gabi, Polgár Tomi, Schmidt "Szöszi", Szabó Dave) hiányoztak. KÉPEK HAMAROSAN!

Kicsit tartottunk attól, hogy ha nem szerzünk viszonylag hamar vezetést, felbátorodik az ellenfél, szerencsére azonban nem így történt, percek alatt elhúztunk a Vadkelettől. Riválisunk nem állított minket nehéz feladat elé, de azért annak örülhettünk, hogy időnként kifejezetten szép támadásokat vezettünk. Egy idő után már csak az volt a tét, hogy kapunk-e gólt, illetve meglesz-e a tíz megszerzett találat. Nos, mindkét kérdésre igen lett a válasz, végül a szezon legsimább győzelmét arattuk. Jövő héten jön a bajnoki döntőnek beillő Juyuj elleni ütközet.