Fehérvári út, 2010-2011/12. forduló: Megint lazíthattunk egy kicsit
LEVSZKI ZSÓFIA - ROCKVILÁG 8-2 (4-0)

Korda K. - Szabó A., Polgár T., Schmidt B. - Szabó Z., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

7. perc: Polgár kapott jó labdát, és egy kis toporgás után a hálóba küldte. (1-0)
9. perc: Szépen kipasszoltuk az ellenfél védelmét, végül Szabó D. két lépésről a léc alá bombázott. (2-0)
14. perc: Szabó D. átadását Ambrus értékesítette. (3-0)
18. perc: Botos is eredményes volt. (4-0)
21. perc: Szabó A. nagy erővel tüzelt a kapuba. (5-0)
25. perc: Szabó D. növelte az előnyt. (6-0)
28. perc: Egy lövésbe balszerencsésen ért bele Korda, a labda átcsorgott a gólvonalon. (6-1)
32. perc: Újabb mintaszerű támadás, Polgár befejezésével. (7-1)
35. perc: Szabó D. már mesterhármasnál járt. (8-1)
38. perc: Gyors kontra végén csökkent a különbség. (8-2)

Három meccsünk volt még hátra a bajnokságból, és tudtuk, hogy ez ígérkezik a legkönnyebbnek, vagyis mindenképpen könnyed győzelemre számítottunk. Még akkor is ez volt a helyzet, ha azzal szembesültünk, hogy négyen is - Cservenák Gabi, Kaszás Rudi, Sasics Miro és Suhaji Tomi - hiányoztak.

Az első néhány percben a keményen védekező ellenfél tartani tudta a 0-0-t, ekkor picit pontatlanok is voltunk, ám aztán fokozatosan lendültünk bele a játékba, és a fordulásig gyakorlatilag el is döntöttük a meccset. A folytatásban nehéz volt megfelelően koncentrálni, de azért lőttünk még pár szép gólt, igaz, a védekezéssel nem sokat törődtünk, így kaptunk is kettőt. A kötelezőt tehát teljesítettük, vagyis nem engedtük meglógni a Juyujt.