Fehérvári út, 2010-2011/13. forduló: Kinyitották nekünk az aranykaput!
LEVSZKI ZSÓFIA – A-TEAM 5-2 (2-0)

Korda K. - Suhaji T., Polgár T., Szabó A., Schmidt B. - Szabó Z., Cservenák G., Kaszás R., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Szögletből íveltük középre a labdát, melyet Szabó A. senkitől sem zavartatva bólintott a kapuba. (1-0)
10. perc: Újabb szöglet, újabb érkező ember, ezúttal Cservenák, aki lábbal volt eredményes. (2-0)
24. perc: Szépen kijátszott támadást zárt góllal Botos. (3-0)
28. perc: Szabó Z. passzát Ambrus értékesítette. (4-0)
31. perc: Sakk-matt támadás, a végén Szabó D. találatával. (5-0)
33. perc: Eladott labda után szépített az ellenfél. (5-1)
36. perc: Ismét egy figyelmetlenség miatt csökkent a különbség. (5-2)

Egyre csak fogynak az akadályok, mindössze két forduló maradt hátra a bajnokságból, és mivel a Juyuj is nyerte eddig a meccseit, sajnos az aranyéremre már nem sok esélyünk maradt (gondoltuk előzetesen), az ezüstöt viszont mindenképpen szerettük volna bebiztosítani. Ehhez szinte teljes brigáddal vonultunk fel, egyedül a teniszórát tartó Sasics Miro hiányzott. Ellenfelünk, az A-Team eleinte úgy tűnt, harcban lehet a jó helyezésekért, az utóbbi időben azonban visszaesett a teljesítménye, és bíztunk benne, hogy nem ellenünk támadnak majd fel.

A szokásos erőteljes játékunkkal kezdtük a meccset, meg is voltak a helyzeteink, érdekes módon azonban az első félidő két gólját egyaránt szöglet után szereztük. Ezek a találatok aztán meg is nyugtatták az amúgy sem túl ideges társaságot, uraltuk a meccset, bár hátul voltak figyelmetlenségeink, így Korda Kálminak is akadt dolga. Fordulás után hamar lerendeztük a dolgokat, 5-0-t követően viszont túlságosan is leeresztettünk, így a végén egy kicsit közelebb tudott jönni hozzánk az ellenfél. Ez is belefért, ezzel az ezüstérmünket már bebiztosítottuk, de az igazi jó hír csak ezután érkezett: a Bakafogó 2-2-es döntetlent harcolt ki a Juyujjal, ami azt jelenti, hogy ha jövő héten nyerünk ellenük, miénk lesz az aranyérem! Ezt illene kihasználni...