Fehérvári út, 2010-2011/bónuszmérkőzés: a végét picit elszúrtuk
KLUB KÁVÉZÓ - LEVSZKI ZSÓFIA 3-3 (0-2), büntetőkkel: 1-0

Korda K. - Sasics M., Szabó A., Suhaji T. - Szabó Z., Kaszás R., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

10. perc: Szabó Z. egy szép szóló végén Kaszáshoz passzolt, aki nem hibázott. (0-1)
17. perc: Botos növelte az előnyt. (0-2)
23. perc: Ide-oda pattogott a labda a kapu előtt, végül a hálóba kotorták. (1-2)
26. perc: Kaszás viharzott el a bal oldalon, beadását Botos értékesítette. (1-3)
29. perc: Szabó A.-t rúgták meg hátulról a hatoson belül. A megítélt büntetőt Sasics mellé durrantotta.
33. perc: Takarásból leadott pontos lövéssel szépített a Kávézó. (2-3)
37. perc: Az ellenfél játékosának bombaerős lövése a felső lécről a gólvonal mögé pattant. (3-3)
BÜNTETŐRÚGÁSOK
1. pár: Szabó Attila lövését védte a kapus (0-0); az ellenfél első próbálkozását Korda a kapufa segítségével hárította (0-0).
2. pár: Kaszás a kapufára tüzelt (0-0); a Kávézó játékosa is a kapufát találta el, onnan azonban a hálóba pattant a labda (1-0).
3. pár: Botos is hibázott, így már le sem kellett rúgnia riválisunknak az utolsó hetest (1-0).

Egyetlen mérkőzés, a szokásos bónuszmeccs volt hátra a téli szezonból, és mivel a B-pályán a Klub Kávézó volt a legjobb, régi ismerőssel találkoztunk a ráadásban. Riválisunkkal két éve 0-0-ra végeztünk, tavaly pedig 0-2-ről vertük őket 3-2-re, igaz, míg előbbi idényben mi lettünk az aranyérmesek, 2010 februárjában a "kávésok" emelhették magasba a trófeát. Az eddigi két szezonzáró gálánkat alaposan elszúrtuk, mindkétszer súlyos vereséget szenvedtünk, így most mindenképpen szépen szerettünk volna búcsúzni a Fehérvári úttól. Sajnos volt három hiányzónk, Polgár Tomi, Schmidt "Szöszi" és a továbbra is sérült Cservenák Gabi sem tudott eljönni, igaz, ellenfelünk is tartalékosan állt fel.

Bár hiányzók nálunk is voltak, a Klub Kávézón ez még inkább látszott, főleg az első félidőben, amikor nagy fölényben játszottunk, és csak idő kérdése volt, mikor szerezzük meg a vezetést. Ezt követően növeltük az előnyünket, majd a fordulást követően ugyan egy fura góllal szépített az ellenfél, hamar visszaállt a különbség. 3-1-nél ordító ziccerekben hibáztunk, ekkor végleg lerendezhettük volna a meccset, ehelyett a hajrában két jól eltalált lövéssel váratlanul kiegyenlített a Kávézó. A büntetőrúgásoknál, ahogy az lenni szokott, a lélektani előny így már náluk volt, és mivel egyszer sem tudtunk betalálni (a rendes játékidőben is elszúrtunk egy hetest), nem volt esélyünk. Ettől függetlenül végül is veretlenül, 11 győzelemmel és 4 döntetlennel zártuk a szezont, amivel nem lehetünk elégedetlenek, még akkor is, ha a tortára a végén egy kis plusz habot is fújhattunk volna...Sebaj, ez legyen a legnagyobb gondunk a jövőben!