Fehérvári út, 2011-2012/3. forduló: Kijózanító pofon a nagy győzelem után
GROUND FC - LEVSZKI ZSÓFIA 4-1 (1-1)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

8. perc: Kaszás játszotta tisztára magát, majd hatalmas erővel a léc alá bombázott. (0-1)
15. perc: Szabálytalanul végzett el egy bedobást az ellenfél, a játékvezető azonban nem fújt a sípjába, a labdát átvevő támadó pedig a hosszú sarokba gurított. (1-1)
24. perc: Gyors kontra végén az ellenfél csatára két védőt is kicselezett, majd középre adott, az érkező társ pedig úgy lőtt a kapuba, hogy Korda még beleért a labdába, de hárítani nem tudott. (2-1)
31. perc: A Ground hatosvonalánál az egyik védő előbb ügyetlenkedett a labdával, majd ledöntötte az azt megszerezni akaró Ambrust, de a bíró továbbot intett, az ellentámadásból pedig növelték előnyüket a pirosak. Az eset miatt hevesen reklamáló Ambrust a játékvezető kétperces kiállítással sújtotta. (3-1)
33. perc: Emberhátrányban is mi támadtunk, de egy eladott labdáért nagy árat fizettünk, a kontrát újabb góllal zárta a Ground. (4-1)

Erősen tartalékosan is fantasztikus győzelemmel kezdtük a téli bajnokságot, és sajnos a Klub Kávézó után a Ground FC-vel sem a legideálisabb összeállításban vettük fel a harcot. Polgár Tomi ezúttal is hiányzott, és Suhaji Tomi, valamint gólgyárosunk, Szabó Dave sem tudott eljönni. Riválisunkkal tavaly fordulatos meccset játszottunk, melyen 1-4-ről felállva végeztünk 4-4-re.

Jól kezdtük a mérkőzést, bár nem játszottunk olyan pontosan, mint egy héttel ezelőtt, azért így is mezőnyfölényben voltunk, és egy szép Kaszás-villanással a vezetést is megszereztük. Az előnyt sajnos nem tudtuk növelni, a Ground pedig egy erősen vitatható góllal egyenlített. A második félidőben érthetetlen módon elkezdtünk kapkodni, sok volt a rossz átadás, és hátul is akadtak hibák, ezek egyike után már 2-1 volt az állás oda. Újabb súlyos játékvezetői tévedés után módosult aztán 3-1-re az eredmény, és a Groundnak ezen a meccsen gyakorlatilag minden bejött, emberelőnyben is kontrázva végképp eldöntötte a három pont sorsát. Kritikán aluli játékvezetés mellett egy olykor brutálisan védekező és a szerencsével sem hadilábon álló ellenfél vert meg minket, természetesen nem reális különbséggel, de megérdemelten, mert ma messze valós tudásunk alatt teljesítettünk.