Fehérvári út, 2011-2012/4. forduló: Elhúztuk a nótájukat…
LEVSZKI ZSÓFIA – ROCKVILÁG 6-1 (3-0)

Korda K. - Sasics M., Szabó A., Makróczy Z. - Cservenák G., Ternyák M. – Szabó D.

5. perc: Cservenák, Szabó D., Cservenák háromszögelés végén utóbbi lőtt a kapuba. (1-0)
7. perc: Ternyák kiugratása után Szabó D. pörgetett a jobb alsó sarokba. (2-0)
16. perc: Szabó A. labdáját Sasics lőtte a kapuba. (3-0)
19. perc: Sasics kezezése után a Rockvilág játékosa a lécre bombázott egy hetest.
25. perc: Látványos, rövid passzos támadás végén Cservenák volt a befejező. (4-0)
31. perc: Ternyák csúsztatott egy bedobás után Sasicshoz, aki közelről nem hibázott. (5-0)
33. perc: Kicsit szellőssé vált a védekezésünk, az ellenfél pedig büntetett. (5-1)
36. perc: Ternyák passza után Szabó D. lőtt a bal alsó sarokba. (6-1)

Ritkán fordul elő, hogy ilyen komoly létszámproblémánk legyen. Ha „emberileg” gondban is voltunk a meccs előtt, azért szakmailag nem jelenthetett nagy kihívást a nyeretlen Rockvilág legyőzése, tavaly ez könnyedén sikerült is (8-2). Ambrus Kapitány, Szabó Zoli, Kaszás Rudi, Schmidt "Szöszi", Suhaji Tomi, Botos Gabi és Polgár Tomi különböző okok miatt maradtak távol, segítségünkre sietett azonban Ternyák Miki és Makróczy Zoli, előbbi remek passzokkal, utóbbi magabiztos védőjátékkal rukkolt elő.

Már a meccs legelején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést a sportszerű, ám de kissé pontatlan ellenféllel szemben. A helyzeteink közül Cservenák váltotta gólra az elsőt, majd rögtön jött a második, s úgy tűnt, itt fel is adta a Rockvilág a meccset, bár később felcsillant számukra a remény sugara. Az első félidő végén véleményes heteshez jutott az ellenfél, Sasics ugyan biztosan kezezett, de talán még a hatosvonal előtt. Gól azonban nem lett belőle, mert a léc kisegített minket. A második félidőben már egy-egy trükkösebb megoldás is belefért a játékunkba, és azt is elbírtuk, hogy az ellenfél szépített. Bár az alapcsapatból alig voltunk ezen a meccsen, és az ellenfél sem volt erős, a játékunk biztató volt a következő fordulóbeli, FC Leante elleni rangadó előtt.
(TUDÓSÍTOTT: SZABÓ DAVE)