Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Fehérvári út, 2011-2012/7. forduló: Újabb verejtékes siker - Szabó Zoli triplájával
LEVSZKI ZSÓFIA - DIÓSGYŐR HOOLIGANS 3-2 (1-1)

Korda K. - Sasics M., Szabó A., Polgár T. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Szabó D., Ambrus T.

12. perc: Egy számunkra balszerencsésen pattanó labdát az ellenfél csatára a hálóba továbbított. (0-1)
15. perc: Szabó Z. lövésébe csak beleérni tudott a kapus, hárítani nem. (1-1)
25. perc: Gyors kontra végén Szabó Z. több embert is kicselezve a kapufa segítségével talált be. (2-1)
28. perc: Egy újabb figyelmetlenségünk eredményezte a diósgyőriek egyenlítő találatát. (2-2)
39. perc: Szabó Z. szerzett labdát, majd Szabó A.-tól visszakapta, és az üres kapuba helyezett. (3-2)

Némi meglepetésre nem a sorsolás alapján kiírt ellenfél várt ránk ezen a hétfő délutánon, kiderült ugyanis, hogy a Cupák FC cserélt a Hooligans Diósgyőrrel, így az első fordulóban ellenünk halasztást kérő miskolciakkal találkoztunk. (Ez azt jelenti, hogy a majdani márciusi pótnapon a Cupákkal meccselünk.) Hosszú hetek után ismét eljött Polgár Tomi, aki a Fehérvári úton a szezonban először lépett pályára, hiányzott viszont Schmidt "Szöszi" és Suhaji Tomi.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Kemény, de sportszerű riválissal találtuk szembe magunkat, amely nem adta olcsón a bőrét. Kellett néhány perc, amíg felpörögtünk, Miro dupla kapufájánál azonban már úgy tűnt, hogy megvan a vezetés, sajnos hatalmas pechünk volt. Ráadásul nem sokkal később váratlanul a diósgyőriek kerültek előnybe, mígnem Szabó Zoli egy távoli lövéssel egyenlített. A második félidőben gyors gólváltás után nagy nyomás alá helyeztük az ellenfél kapuját, a meccsen összesen hatszor (!) találtuk el a kapufát, de úgy tűnt, meg kell elégednünk az egy ponttal. Végül mégis három lett belőle, köszönhetően Szabó Zoli harcosságának alig egy perccel a vége előtt, aki nem mellesleg mesterhármast hintett.