Angyalföld 2011/16. forduló: Egy kis lazítás senkinek sem árt...
LEVSZKI ZSÓFIA - AC VÁKUUM 8-2 (4-0)

Kurucz P. – Suhaji, Kaszás – Cervenák, Szabó Z. - Szabó D., Botos

7. perc: Kaszás dobta az üresen álló Cservenák felé a labdát, aki nem habozott, kapásból vágta 7 méterről az ellenfél kapujába. (1-0)
9. perc: Szép támadás végén a felívelt labdát Cservenák fejelte át Botosnak, aki szintén fejjel továbbított a kapuba. (2-0)
12. perc: Újabb gyors kontra végén közelről Botos passzolt a hosszú sarokba. (3-0)
17. perc: Szabó Dave kapott egy jó kiugratást, majd kis igazítás után a jobb alsó sarokba tüzelt. (4-0)
23. perc: Suhaji remek bedobására Kaszás érkezett jó ütemben középen, és fejjel a kapus mögé küldte a labdát, mely a felső lécről vágódott be. (5-0)
27. perc: Majdnem a félpályáról Botos szánta rá magát lövésre, melybe Szabó Dave még belepiszkált, így a labda védhetetlenül gurult a bal alsóba. (6-0)
30. perc: Kicsit fellazult a védelem, és egy jó lefordulással szépített a csatár. (6-1)
33. perc: Botos ugratta ki Kaszást a balösszekötő helyén, aki jól rúgta el a kiérkező kapus mellett a labdát. (7-1)
35. perc: Jól felállt a csapat, körbe járatta a labdát, melynek végén Botos szerezte meg harmadik gólját. (8-1)
38. perc: Ismét lazábban védekeztünk, a Vákuum támadója pedig elemi erővel bombázott a bal felsőbe – védhetetlen volt. (8-2)

Ami ebben a bajnokságban még nem nagyon fordult elő, most megtörtént: létszámgondjaink voltak soros bajnokink előtt, az alapcsapatból mindössze hatan tudtunk megjelenni. Ráadásul sem Korda Kálmi, sem Ambrus Kapitány nem volt jelen, így kapus után kellett néznünk. A megoldást Kurucz Peti, Kaszás Rudi jóbarátja, illetve az AVA-LIZ és az AZZURRI révén csapattársa jelentette, aki kisegített bennünket, amit ezúton is köszönünk neki. Bíztunk persze abban, hogy az alsó régióba tartozó AC Vákuum ellen a nehézségek ellenére sem jelent majd gondot a három pont begyűjtése.

Jól kezdtük a mérkőzést, végre nem volt érezhető rajtunk az amúgy mostanában jellemző álmosság, így amolyan „angyalbandis” hozzáállással vettük fel a harcot a jóval szerényebb képességű Vákuum FC ellen. Az első öt percben az igen kellemetlen harcmodort választó ellenfelünk vezetett egy-két tetszetős támadást, de vagy a kapusunk vagy az alkalmi védelmünk tisztázott jól a melegebb pillanatokban. Aztán pontosítottuk a gyors passzos játékunkat, és egymás után dolgoztuk ki a helyzeteket, melyeket hamar sikerült gólra váltani. Szerencsére a lendület tovább tartott, és szebbnél szebb támadásokat vezettünk, ráadásul a gólok sem maradtak el. Újabb győzelmünkkel immár tíz pont az előnyünk a már nem feljutó helyen álló Angyal Bandival szemben.