Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2011/17. forduló: Egy félidő szenvedés, de azért biztos siker
LEVSZKI ZSÓFIA - PLÁNUM 97 FC 5-1 (1-1)

Korda K. - 1. sor: Suhaji T., Szabó A. - Cservenák G., Kaszás R. - Szabó D.; 2. sor: Schmidt B., Polgár T. - Szabó Z. - Botos G., Ambrus T.

6. perc: Eladott labda után kontrázott az ellenfél, amely meg is szerezte a vezetést. (0-1)
14. perc: Kaszás nagy erővel lőtt a bal sarokba. (1-1)
23. perc: Kaszás lövése a jobb kapufáról vágódott a kapuba. (2-1)
30. perc: Szabó D. beadását Szabó A. értékesítette. (3-1)
34. perc: Kaszás elvitte a kifutó kapus mellett a labdát, majd éles szögből az üres kapuba gurított. (4-1)
38. perc: Polgár T. is feliratkozott a góllövők közé. (5-1)

Tavasszal 8-3-ra vertük egy langyos meccsen a Plánum 97 FC-t, amely ellen - az elmúlt héttel ellentétben - nagy létszámban jelentünk meg, így ismét két sorral vettük fel a harcot. Egyetlen hiányzónk Sasics Miro volt, aki munkájának köszönhetően volt kénytelen távolmaradni.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Lassan már megszokottá válik, hogy a meccseink elején kissé akadozik a gépezet, ezúttal sem volt másként. Egy kontra végén megszerezte a vezetést az ellenfél, amely jóval nagyobb ellenállást tanúsított, mint a tavaszi összecsapáson. Több kapufa után végül Kaszás Rudi góljával egyenlítettünk, aki ezen a napon toronymagasan a mezőny legjobbja volt, ebben a bajnokságban talán most játszott a legjobban. Fordulás után, ha nehezen is, de felőröltük riválisunkat, amely - cseréje nem lévén - el is fáradt a végére. Összességében tehát nem forgott veszélyben a győzelmünk, és kellő önbizalommal várhatjuk a jövő heti, Pengék elleni rangadót. Jó lenne visszavágni a májusi vereségért!