Angyalföld 2011/20. forduló: Őrült döntetlen után a feljutás biztos, az arany még nem
LEVSZKI ZSÓFIA - VIVAMAX UNITED 5-5 (2-2)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B. - Szabó A., Cservenák G., Kaszás R. - Szabó D., Ambrus T.

4. perc: Kaszás irtózatos erővel bombázott a jobb felső sarokba. (1-0)
14. perc: Az ellenfél játékosa szabálytalanul szerzett labdát, mégis ő kapott szabadrúgást, melyből - a csúszós műfüvet is kihasználva - a bal alsó sarokba továbbítottak. (1-1)
16. perc: Szabó A. hajszálpontosan kilőtte a hosszú alsót. (2-1)
18. perc: Védelmi hibát kihasználva egyenlített ismét a Vivamax. (2-2)
25. perc: Gyors támadás végén Szabó A. volt megint eredményes. (3-2)
31. perc: Egy előreívelt labdánál nem figyeltünk a kipattanóra, riválisunk csatára viszont igen. (3-3)
35. perc: Bedobást követően Szabó D. csúsztatott a hálóba. (4-3)
37. perc: A Vivamax is bedobás utáni kavarodásból lőtte a negyedik gólját. (4-4)
38. perc: A kapusról kipattanó labdát Cservenák emelte a kapuba. (5-4)
40. perc: Miközben a játékvezető a mieinket figyelmeztette, hogy közel állunk a szögletet elvégző játékoshoz, gyorsan lepasszolták a labdát, amely ide-oda pattogott a kapunk előtt, végül közelről bekotorták. (5-5)

Egy héttel korábban elmaradt az ünneplés, hiszen meglepő vereséget szenvedtünk a Mocskos Csalóktól, most viszont abban a tudatban csaptunk össze a tavasszal 4-1-re legyőzött Vivamax Uniteddel, hogy egy győzelemmel nemcsak a feljutást, hanem az aranyérmet is bebiztosíthatjuk. Szabó Z., mint kiderült, külföldön tartózkodott, rajta kívül Polgár Tomi és Botos Gabi sem tudott eljönni.

Esőben, kellemetlen, csúszós borításon került sor a meccsre, ami elvileg nem nekünk kedvezett, hiszen mi a labdát a földön tartva, gyors támadásokat vezetve próbáltunk operálni, ellenfelünk viszont a masszív védekezés mellett rendre ívelgetett - nem eredménytelenül. Parádés gólokat lőttünk, így mindig előnybe tudtunk kerülni, csakhogy a Vivamax játékstílusához nehezen alkalmazkodtunk, védelmünk érthetetlen módon többször is bepánikolt, és a szerencsével is hadilábon álltunk. Ötször vezettünk a találkozón, riválisunk viszont mind az ötször kiegyenlített, pedig közben rengeteg ziccerünk volt. Ha azok töredékét értékesítjük, hamar eldőlhetett volna a meccs, így azonban a jól küzdő bordómezesek nem érdemtelenül szereztek pontot. A bajnokavatás tehát ismét elmaradt, a feljutást jelentő második helyünk azonban biztosra vehető, hiszen két körrel a befejezés előtt a harmadik Konkrét és a negyedik Pengék egyaránt hat ponttal marad el tőlünk, gólkülönbségük viszont 35-tel, illetve 38-cal rosszabb a miénknél. Az aranyéremhez is egyetlen pont kell a hátralévő, Konkrét és Elefántteher elleni összecsapásokon. Még egy adalék: átléptük a bűvös 100-as határt, vagyis immár 102 gólnál járunk a szezonban, az utánunk következő Angyal Bandi 72-nél...