Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2012/1. forduló: Győzelem a gólzápor végén
LEVSZKI ZSÓFIA - GÉPÁLLAT 6-5 (4-2)

Ambrus T. - Sasics M., Polgár T. - Szabó Z., Barnácz J. - Szabó D., Takács M.

5. perc: Eladott labda után góllal zárta a kontrát az ellenfél. (0-1)
7. perc: Takács beadását Szabó D. értékesítette. (1-1)
9. perc: Takács indult meg, a szóló végén pedig ellentmondást nem tűrően tüzelt a kapuba. (2-1)
13. perc: Jól eltalált lövéssel egyenlített a Gépállat. (2-2)
16. perc: Takács passzát követően Barnácz a léc alá bombázott. (3-2)
18. perc: Takács növelte az előnyt. (4-2)
23. perc: Újabb védelmi hibánkat használták ki. (4-3)
26. perc: Nem figyeltünk egy szögletnél. (4-4)
30. perc: Polgár szinte az alapvonalról, a kapus segítségével talált be. (5-4)
34. perc: Barnácz révén ismét kettő ide. (6-4)
38. perc: Egy hét méterről leadott lövés Ambrus mellett a rövid sarokba surrant. (6-5)

Nagy gondban voltunk idei első szabadtéri meccsünk előtt, mely immár az angyalföldi bajnokság másodosztályában ért minket, hiszen Botos Gabi, Cservenák Gabi, Kaszás Rudi, Korda Kálmi, Schmidt "Szöszi", Suhaji Tomi és Szabó Atti sem tudott pályára lépni, így el kellett, hogy hívjuk erősítésként Barnácz Józsit és Takács Marcit, akiknek hálásak is vagyunk ezért. Ellenfelünk, a Gépállat tavaly stabil középcsapatnak számított a II. ligában.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

A Gépállat a kezdéskor csak öt emberrel jelent meg, mi pedig sportszerűen szintén 4+1-ben álltunk fel, bő tíz perc elteltével jött meg riválisunk ötödik mezőnyjátékosa. Addig azért történt egy s más, hiszen mindkét csapat elég szellősen védekezett, így potyogtak a gólok rendesen. Úgy tűnt, az első félidő végére lerendezzük a dolgokat, de fordulás után is voltak könnyelmű megoldásaink, így egyenlített a Gépállat. Ekkor akár hátrányba is kerülhettünk volna, ám szerencsére a hajrá a miénk volt, így ha nehezen is, de megszereztük első győzelmünket a második vonalban.