Angyalföld 2012/3. forduló: Bravúrpont, amiből három is lehetett volna...
LEVSZKI ZSÓFIA - BAKTERHÁZ BISZTRÓ 2-2 (1-2)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Szabó A., Szabó Z. - Botos G.

7. perc: Egy gyors kontra végén az ellenfél csatára, Ferencz Dániel lőtt, a labdába Ambrus csak beleérni tudott. (0-1)
12. perc: Szabó Z. szép cselsorozat végén a kapu közepébe helyezett. (1-1)
17. perc: Ferencz váratlanul, spiccel tüzelt, méghozzá védhetetlenül, a bal felső sarokba. (1-2)
28. perc: Szabó Z.-t ezúttal sem tudták feltartóztatni, lövésével ismét egyenlítettünk. (2-2)

Előzetesen nem sok esélyünk volt a bajnokság első számú favoritja ellen - legalábbis a papírforma alapján. A futsaljátékosokkal felálló Bakterház Bisztró az első két fordulóban két bombaerős ellenfelet intézett el, ráadásul megint extra tartalékosak voltunk: Cservenák Gabi (aki azért szurkolni eljött), Kaszás Rudi, a megműtött Korda Kálmi, Schmidt "Szöszi" és Szabó Dave hiányzott, tetejébe Lénárt Tibi az utolsó pillanatban lemondta a szereplést, így Ambrus Kapitánynak kellett a kapuba állnia.

Ügyesen tette-vette a labdát az ellenfél, amely az első tíz percben veszélyesebb volt, komoly labdabirtoklási fölényt harcolt ki magának, és meg is szerezte a vezetést. Egy szép egyéni alakítás végén Szabó Zoli egyenlített, de aztán egy parádés találattal megint a Bakterház Bisztró vezetett. Ettől függetlenül egyre többször látogattunk el mi is riválisunk kapuja elé, jöttek a helyzetek is, a második húsz percben pedig egyértelműen nekünk voltak nagyobb ziccereink. Szabó Zoli második gólját követően több meccslabdát is elhibáztunk, két kapufát lőttünk, ráadásul a játékvezető több ítélettel is sújtott bennünket. Ennek ellenére a döntetlen miatt nem kell szégyenkeznünk, bár kétségtelen, hogy még nagyobb bravúr lett volna, ha begyűjtjük mindhárom pontot.