Angyalföld 2012/6. forduló: Nem várt vereség a sereghajtótól
ALCAN STARS - LEVSZKI ZSÓFIA 3-1 (2-0)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B. - Polgár T., Szabó A., Szabó Z. - Botos G., Szabó D.

13. perc: Eladott labda után meglódult az ellenfél, az akció végén pedig a csatár a rövid sarokba továbbított. (1-0)
16. perc: Újabb védelmi hiba, a ziccerben lévő támadó lövésébe még beleért ugyan Ambrus, de a lábáról a hálóba perdült a labda. (2-0)
28. perc: Szöglet után az ellenfél játékosához pattant a labda, aki testtel maga elé tette, majd a lehulló bőrt iszonyatos erővel, a kapufa segítségével küldte a kapuba. Iszonyatosan nagy gól volt... (3-0)
32. perc: Gyors akció futott a pályán, végül Sasics gurított a jobb alsóba. (3-1)

Két hét elteltével gyűltek össze ismét a csapatok az Új Palotai úton, és papíron nem tűnt nehéznek az előttünk álló feladat, hiszen a sereghajtó, eddig mindössze egy pontot gyűjtött Alcan Stars volt az ellenfelünk. Tudtuk persze, hogy az eredményeik picit csalókák, hiszen két kivételes képességű játékossal rendelkeznek, tavaly pedig stabil középcsapatnak számítottak a másodosztályban. Azért így is óvatosak voltunk, hiszen súlyos sérültjeink, Cservenák Gabi, Kaszás Rudi és Korda Kálmi ezúttal is hiányoztak, és megint Ambrus Kapitány volt kénytelen beállni a kapuba. Ráadásul egész nap zuhogott az eső, ilyenkor pedig mindig kiszámíthatatlanabb a játék.

Ahogy az várható volt, nem igazán alakult ki folyamatos játék a rendkívül csúszós műfüvön, ráadásul egy habkönnyű labdával játszottunk, melyet nem volt könnyű megszokni. A sok hibával tarkított meccs tulajdonképpen három perc alatt eldőlt: két megingásunkat kihasználva az Alcan két gólt is szerzett az első félidőben, utána pedig csak arra kellett figyelnie, hogy ne hibázzon hátul. A körülményeket figyelembe véve így már nem sok esélyünk maradt, de azért akadtak helyzeteink, csak éppen nagyon határozatlanok voltunk a kapu előtt. Fordulás után egy ritkán látható bombagóllal végképp lerendezte a meccset az ellenfél, Sasics szépítő találata már nem osztott, nem szorzott. Nincs mit szépíteni a dolgon: a szezon leggyengébb játékával, megérdemelten kaptunk ki egy nem éppen világverő csapattól, pedig ha nyertünk volna, az élről várhatnánk a folytatást...