Angyalföld 2012/11. forduló: Sima győzelemmel zártuk a tavaszt
LEVSZKI ZSÓFIA - TRÓGEREK 7-2 (7-1)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Hegyi P. - Polgár T., Barnácz J. - Botos G., Szabó D.

3. perc: Hatalmas védelmi hibát használt ki Barnácz. (1-0)
5. perc: Szabó D. szépen helyezett a bal alsó sarokba. (2-0)
8. perc: Barnácz bombájával nőtt a különbség. (3-0)
11. perc: Egy hosszan előreküldött labdát fejjel csúsztattak a kapunkba. (3-1)
13. perc: Botos pontos lövéssel állította vissza a háromgólos differenciát. (4-1)
15. perc: Barnácz gurította le szabadrúgásból a labdát Hegyinek, aki védhetetlenül tüzelt a hálóba. (5-1)
17. perc: Ismét Barnácz volt eredményes. (6-1)
19. perc: Barnácz: mesternégyes! (7-1)
34. perc: Hatalmas góllal szépített a Trógerek. (7-2)

A jó erőkből álló, de rapszodikus teljesítményt nyújtó Trógerek volt utolsó tavaszi ellenfelünk az angyalföldi bajnokságban, amelyben feltűnt egy-két ismerős arc a hajdani Puskás-stadion mellett rendezett pontvadászat Gödöllő nevű csapatából. Három súlyos sérültünk természetesen hiányzott, akárcsak Schmidt "Szöszi", valamint a Lvivből éppen hazafelé tartó Eb-kalandorok, Szabó Atti és Szabó Zoli. Barnácz Józsi mellett azonban eljött dupontos csapattársa, Hegyi Peti, így ismét újoncot avattunk.

Hatalmas potyagóllal indítottuk a meccset, ami meg is adta az alaphangot, az egyre idegesebbé váló és kapkodó ellenfél ugyanis innentől kezdve jobbára a szövegeléssel foglalkozott, miközben mi sorra rugdostuk a gólokat. Barnácz Józsi megállíthatatlan volt, és Hegyi Peti is remek teljesítményt nyújtott, a különbség pedig csak nőtt és nőtt: a félidőben 7-1-re (!) vezettünk...A második játékrész elég langyosra sikeredett, nem igazán törtük már magunkat, hogy újabb találatokat szerezzünk, de a biztos győzelem természetesen nem forgott veszélyben. Ezzel a sikerrel a második, feljutó helyen zártuk a tavaszi szezont, hárompontos hátránnyal az éllovas Monster Uniteddel szemben, ami újoncként nem rossz teljesítmény. Ősszel azon leszünk, hogy legalább ezt a pozíciót megtartsuk, ha pedig lehetőségünk lesz rá, akár az aranyéremért is harcban legyünk.