2007/21. forduló: Ismét legyőztük a Fradit
LEVSZKI ZSÓFIA – FTC-PUMUKLI 4-2 (2-1)

LEVSZKI: Korda K. – Suhaji T., Sasics M., Polgár T., Schmidt B. - Cservenák G., Szabó Z., Kaszás R. – Szabó D., Ambrus T.

1. perc: A középkezdés után a félpályáról kapura tűzték a labdát, amely Sasicson irányt változtatva a bal alsó sarokba vágódott. (0-1)
8. perc: Szabó D. a kapusról kipattanó labdát a hálóba bólintotta. (1-1)
10. perc: Kaszás beállása után első labdaérintéséből a kapuba bombázott. (2-1)
26. perc: Szabó Z. pontos lövésével nőtt a különbség. (3-1)
33. perc: Szabó Z. az oldalvonal közeléből nagy erővel a rövid sarokba tüzelt. (4-1)
39. perc: Egy kavarodás végén szépített az ellenfél. (4-2)

Pár héttel korábban nagy bravúrt hajtottunk végre azzal, hogy legyőztük a Hrutka Janit is a soraiban tudó zöld-fehér együttest, és most valami hasonlóra készültünk, hogy újabb lépéssel közelebb kerülhessünk a 9. helyhez. A hosszú hétvége és az ünnepnapok ellenére tisztes létszámban jelentünk meg, egyedül Szabó Atti és Botos Gabi nem tudott eljönni.

Borzasztó balszerencsésen kezdődött számunkra a meccs, hiszen egy kósza lövés Sasics Mirón megpattanva jutott a kapunkba. Szerencsére nem estünk össze, és a félidő közepére sikerült megfordítanunk az állást. Az első játékrész hajrája az ellenfélé volt, de kapufánál tovább szerencsére nem jutottak Hrutkáék. Fordulás után egyre veszélyesebb kontrákat vezettünk, és a biztos lábú Szabó Zoli két góljával el is döntöttük a három pont sorsát. A végén még egyszer betalált a Pumukli is, de ez már nem osztott, nem szorzott. Ezzel a győzelemmel immár átvettük a 9. helyet a tabellán, és utolsó idei kinti meccsünkön, a Sasok ellen szeretnénk megtartani is azt.