Angyalföld 2012/13. forduló: Most sem parádéztunk, de ismét nyertünk
LEVSZKI ZSÓFIA - ETO 4-2 (1-2)

Korda K. - Sasics M., Szabó A., Polgár T. - Cservenák G., Szabó Z., Szabó D. - Botos G., Ambrus T.

7. perc: Gyors kontra végén az ETO csatárának lövésébe csak beleérni tudott Korda, hárítani nem. (0-1)
12. perc: Botos éles szögből lőtt, a labda pedig a kapusról a rövid sarokba pattant. (1-1)
15. perc: Szögletet végzett el az ellenfél, a teljesen üresen érkező támadó pedig nyugodtan fejelhetett a kapuba. (1-2)
29. perc: Szép támadás futott a pályán, végül Szabó Z. egyenlített. (2-2)
34. perc: Ismét kijátszottuk az ETO védelmét, Szabó D. pedig egy lépésről továbbított a hálóba. (3-2)
38. perc: A Szabó A.-tól visszakapott labdát Ambrus mintegy hét méterről lőtte a bal sarokba. (4-2)

A sereghajtó Gépállat után egy másik, a kiesés ellen harcoló csapattal, az ETO-val találkoztunk, melyet tavasszal 5-3-ra győztünk le. A sérült Kaszás Rudi mellett Schmidt "Szöszi" és Suhaji Tomi ezúttal sem tudott eljönni, így három cserével vágtunk neki a meccsnek. Rudi azért - jelezve hűségét a Levszkihez - most is megtisztelt minket, szurkolásban tehát ezúttal sem volt hiány.

Kezdéskor az ellenfél csak 4+1 emberrel jelent meg, ráadásul nem volt igazi kapusuk, gyakorlatilag utcai ruhában állt be hozzájuk valaki. Tíz perc elteltével aztán két újabb játékos érkezett meg az ETO-hoz, de addigra már vezetett is egy kontrából elért gólnak köszönhetően. (Ebben az időszakban sportszerűen mi is 4+1-en játszottunk.)
Botos potyájával egyenlítettünk, de egy hatalmas figyelmetlenség miatt megint hátrányba kerültünk. Az első félidőben kifejezetten lassan, gyengén, elképzelés nélkül fociztunk, szerencsére fordulás után azért fokozatosan kezdtünk belelendülni. Szabó Zoli találatával ismét egál lett az eredmény, majd Dave, végül Ambrus Kapitány volt eredményes, így meglett az újabb három pont.
Egy biztos: jövő héten, a Bakterház Bisztró ellen ennél csak jobb játékkal lehet esélyünk.