Angyalföld 2013/6. forduló: Csodálatos pontmentés a mumus ellen
LEVSZKI ZSÓFIA - MONSTER UNITED 3-3 (0-0)

Nagyikvai R. - Sasics M., Suhaji T., Balázs P. - Polgár T., Kaszás R. - Botos G., Szabó D.

23. perc: Védelmi megingásunkat kihasználva szerzett vezetést az ellenfél. (0-1)
28. perc: Egy előrevágott labda után a labda a csatárt és Nagyikvait is érintve a hálóba pörgött. (0-2)
32. perc: Villámgyors kontrát zárt újabb góllal a Monster. (0-3)
36. perc: Kavarodás végén Szabó D. bombázott a kapuba. (1-3)
38. perc: Kaszás passzát Botos értékesítette. (2-3)
40. perc: Polgár hajította előre a labdát, Szabó D. lekészítette Kaszásnak, aki higgadtan a hálóba helyezett. (3-3)

Vagy a sors van ellenünk, vagy egyszerűen csak öregszünk, de tény: lassan nem lesz egészséges ember a keretünkben...A már eleve maródi Ambrus Kapitány és Cservenák Gabi mellett Schmidt "Szöszi" és Szabó Atti is kidőlt a sorból, Szabó Zoli továbbra is külföldön tartózkodott, Korda Kálmi is hiányzott (Nagyikvai Roni helyettesítette), és most Barnácz Józsi sem tudott kisegíteni minket. Eljött viszont Balázs Peti, aki a védelmünket erősítette. A Monster igazi mumusunknak számít, tavaly előbb 3-2-re, majd 3-1-re győzött le bennünket, igaz, végül kéz a kézben jutottunk fel velük a másodosztályból.

A rossz előjelek után kellemes meglepetést jelentett a csapat első félidei játéka. Lábról lábra vándorolt a labda, a helyzetek is megvoltak, de a Monster szokásos hatékony védekezését produkálta, így nem sikerült vezetést szereznünk, ami a látottak alapján igen bosszantó volt. Fordulás után aztán váratlanul előnybe került az ellenfél, és innentől kezdve végképp kedvenc műfaját, a kontrajátékot művelhette. Amikor már 3-0-ra vezettek a rózsaszín mezesek, reménytelennek tűnt a helyzet, de aztán az utolsó négy percben káprázatos hajrát produkáltunk: a megzavarodott rivális asszisztálása mellett felálltunk a padlóról, és döntetlenre mentettük a meccset! Fantasztikus befejezés volt ez, hasonló ahhoz, amit a Fehérvári úton a Footgolf Stars ellen véghezvittünk, le a kalappal a társaság előtt!