Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2013/10. forduló: Őrült meccs: ismét mínusz háromról álltunk talpra
LEVSZKI ZSÓFIA - ARANY FOTEL FC 4-4 (0-3)

Nagyikvai R. - Sasics M., Suhaji T., Szabó D. - Ambrus A., Szabó Z., Barnácz J. - Botos G., Ambrus T.

3. perc: A félpályáról végzett el szabadrúgást az ellenfél, a labda a meglepett Nagyikvai mellett a bal alsó sarokba suhant. (0-1)
6. perc: Cselsorozat végén növelte csapata előnyét az Arany Fotel csatára. (0-2)
8. perc: Szabó D. peches mozdulata után elcsípték a labdát, majd közelről a hálóba vágták. (0-3)
25. perc: Barnácz éles szögből emelt a kapuba. (1-3)
30. perc:Szabó D. látványos mozdulattal küldte a hálóba a labdát. (2-3)
33. perc: Kiszorított helyzetből talált a támadó a kapunkba. (2-4)
35. perc: Ambrus A. szépített. (3-4)
38. perc: Sasics néhány lépésről pofozta a bőrt a gólvonal mögé. (4-4)

Bár "csak" egy középcsapat volt az ellenfelünk, tisztában voltunk vele, hogy nagyon erős a mezőny, nincsenek nagy különbségek, így újabb nehéz meccsre számítottunk. Kaszás Rudi, Korda Kálmi, Schmidt "Szöszi" és Szabó Atti hiányzott, eljött viszont Barnácz Józsi, Nagyikvai Roni és az alapító, volt csapatkapitány, Ambrus Atti is, aki néhány napra ugrott csak haza Magyarországra, de természetesen nem hagyta ki az erre az időszakra eső bajnokinkat!

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

A tikkasztó melegben, a húszperces csúszás miatt kissé leeresztve borzalmasan kezdtük a meccset. A nálunk jóval fiatalabb átlagéletkorú, gyors és ügyes játékosokat felvonultató ellenfél az első tíz percben valósággal átrohant rajtunk, ráadásul hatalmas hibák után kaptuk a gólokat. 0-3 után kezdtünk valamelyest ébredezni, jöttek is a helyzetek, de rendre hibáztunk, közben pedig az Arany Fotel kontráira is figyelnünk kellett. A második félidőben Barnácz Józsi végre szépített, ezt követően pedig elképesztő rohanás kezdődött: mi gyakorlatilag öt emberrel rohamoztunk, szinte nem is védekeztünk, és egy darabig mi, illetve a sokszor százszázalékos ziccerbe kerülő riválisunk is kihagyta a lehetőségeit. A kérdés az volt, ki szerzi a következő gólt, mert ha ők, akkor eldől...De mi szereztük, és ettől szinte bepánikolt az amúgy fáradni is látszó vetélytárs: 2-3 után még betaláltak egyszer, de aztán szűk három perccel a vége előtt utolértük őket, és a lefújásig még további három ordító helyzetet elpuskáztunk. Ezek alapján maradt bennünk hiányérzet, de összességében nem voltunk boldogtalanok az egy ponttal sem.