Angyalföld 2013/11. forduló: Sima győzelem - dobogón zártuk a tavaszt!
LEVSZKI ZSÓFIA - SIRÁLY 5-1 (2-0)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Szabó A., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

8. perc: Kaszás szép csel után a bal alsó sarokba lőtt. (1-0)
15. perc: Szabó A. kapásból tüzelt a kapuba. (2-0)
26. perc: Polgár szerzett labdát, majd a Botostól visszakapott labdát a hálóba gurította. (3-0)
31. perc: Az ellenfél csatára faképnél hagyta Sasicsot, és a hosszú sarokba lőtt. (3-1)
35. perc: Polgár növelte az előnyt. (4-1)
39. perc: Sasics éles szögből talált be. (5-1)

Az utolsó előtti helyezett Sirállyal találkoztunk, méghozzá zuhogó esőben. Schmidt "Szöszi", Szabó Dave és Szabó Zoli hiányzott, így két cserével álltunk fel - pontosabban az első félidőben hárommal, mert a csak öt emberrel megjelenő riválisunk felé szép gesztust gyakorolva ekkor mi is 4+1-en játszottunk.

Ellenfelünk azt kérte, ha lehet, tíz percet várjunk, amíg esetleg kiegészülnek, ehhez képest jóval többet késett ötödik mezőnyjátékosuk, de az első játékrészben végig azonos létszámban futballoztunk. Mivel azonban a cseréink már szinte szétfagytak az esőben, onnantól kezdve 5+1-eztünk, hiszen érthető módon mindenki szeretett volna játszani. Ekkor már egyébként 2-0-ra vezettünk, az előnyt azonban a nagyjából négy percig tartó emberelőny alatt nem sikerült növelnünk. Megjött a Sirály késője, a fehérek pedig rákapcsoltak, de csak a szépítésre tellett az erejükből. Néhány kontrát góllal zártunk, így végül magabiztosan nyertünk, az viszont tény, hogy ennél sokkal jobban is játszottunk ebben az idényben. Mindenképpen örömteli ugyanakkor, hogy a tavaszi szezont a harmadik, vagyis dobogós helyen zártuk, ráadásul mindössze három pont a hátrányunk az éllovas Gyógy Műszer Kft. mögött. Ez eddig bravúros szereplés, ősszel pedig mindent megteszünk azért, hogy legalább ezt a pozíciót megtartsuk.