Angyalföld 2014/1. forduló: Sörmeccsel kezdtük az évet - de győztünk...
LEVSZKI ZSÓFIA - DINAMO STAR 7-6 (3-3)

Ambrus T. - Sasics M., Kaszás R. - Szabó Z., Kővári M., Barnácz J. - Szabó D.

Gólszerzőink: Barnácz 2, Szabó D. 2, Kővári, Sasics, Szabó Z.

Míg az ellenfél szinte két sorral, mi éppen hogy, csere nélkül álltunk fel a szezon első meccsén, mivel Markovics Geri, Suhaji Tomi és Szabó Atti is hiányzott, Kővári Marci pedig csak a második félidő 7. perce tájékán futott be. Ráadásul, mivel egyelőre nem sikerült állandó kapust találnunk, a továbbra is "féllábú" Ambrus Kapitánynak kellett a kapuba állnia, ami nem sok jót sejtetett a jóval alacsonyabb átlagéletkorú riválissal szemben.

A rémálomnál is rémesebben kezdődött a találkozó, a sérült Ambrus Kapitány ugyanis két gólt is gyorsan "benézett", nem tudta felvenni a meccs ritmusát. Az ellenfél talán ettől kissé a kelleténél is jobban elbízta magát, mondván gálát rendezhet, de szerencsére pár perc után kezdtünk magunkra találni, legalábbis támadásban. A védekezésünk változatlanul botrányos volt, így komoly adok-kapok alakult ki, a félidőben 3-3 volt az állás. A folytatásban mindkét csapat nyílt sisakkal támadott, közben viszont hátul hibát hibára halmozott, így nem maradt abba a gólgyártás. A hajrában - immár Kővári Marcival kiegészülve - már mi álltunk közelebb a győzelemhez, amely úgy tűnt, mégis kicsúszhat a kezünkből, de végül Barnácz Józsi lehetetlen szögből lőtt góljával csak kicsikartuk a három pontot. Nagyjából ennek örülhettünk egyedül, mert az biztos, hogy ilyen védekezéssel nem sok esélyünk lesz a jó pozíciók megszerzésére.