Angyalföld 2014/6. forduló: Oda a veretlenségünk
LK BULLS - LEVSZKI ZSÓFIA 3-1 (1-0)

Nagyikvai R. - Sasics M., Suhaji T., Hegyi P. - Kővári M., Barnácz J., Kaszás R. - Szabó D., Ambrus T.

19. perc: Jól eltalált lövésből szereztek vezetést. (1-0)
23. perc: Eladtuk a labdát, és azonnal jött a büntetés. (2-0)
26. perc: Az ellenfél védője a gólvonalon állva kézzel hárított egy lövést. A játékvezető ugyan büntetőt ítélt, de meglepetésre csak sárga lapot adott a vétkesnek. Barnácz lövését végül csak beljebb tudta segíteni az LK Bulls kapusa. (2-1)
32. perc: A mi bedobásunkat követően nem tudtuk megtartani a labdát, ennek pedig újabb bekapott gól lett a "jutalma". (3-1)

A favorit Yard FC mellett a második legerősebbnek tartott csapattal, az ismert kispályás játékosokkal megerősített LK Bullsszal találkoztunk, és tudtuk, hogy ez sokkal nehezebb 40 perc lesz, mint a korábbiak. Sajnos hiányzókból volt most is bőven, így Hegyi Petinek ismét ki kellett segítenie minket. A kapuban ezúttal Nagyikvai Roni állt.

Hamar kiderült, hogy nemcsak nehéz, de durva mérkőzést játszunk a narancssárga mezesekkel, a kemény belépők következtében többször is kakaskodásokat láthatott a közönség. Sajnos a játékvezető sem állt a helyzet magaslatán, ráadásul ezúttal 3-4 sorsdöntő hibája is volt, melyekkel kivétel nélkül bennünket sújtott. Kővári Marcit például gólhelyzetben vágták fel, de le sem fújta a megmozdulást, a második félidőben pedig a büntetőnél érthetetlen módon nem állította ki a kezező védőt. Addigra már kétgólos hátrányba kerültünk, és bár Barnácz Józsi büntetőjével még szépítettünk, sőt utána ziccereink voltak, a valamivel gyorsabb, dinamikusabb ellenfél - némi hátszéllel ugyan, de - végül megérdemelten gyűjtötte be a három pontot. A jövő héten az eddig százszázalékos Yard FC ellen még nehezebb lesz, de megpróbálunk meglepetést okozni.