Angyalföld 2014/8. forduló: A végén csattant a fájós ostor
KISPÁLYÁSOK - LEVSZKI ZSÓFIA 4-3 (1-1)

Nagyikvai R. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Szabó Z., Kővári M., Barnácz J. - Kaszás R., Szabó D., Ambrus T.

8. perc: Védelmi hiba után szerzett vezetést az ellenfél. (1-0)
13. perc: Kővári szöglete után Barnácz passzolt a kapuba. (1-1)
23. perc: Kontra végén jutott ismét előnyhöz riválisunk. (2-1)
30. perc: Egy kipattanót értékesítettek. (3-1)
33. perc: Barnácz lövése a kapusról pattant a kapuba. (3-2)
35. perc: Kővári mesterien vette át a labdát, majd félfordulattal továbbított a hálóba. (3-3)
40. perc: Kimaradt ziccerünk után kettő az egyben vezették ránk a labdát, és nem hibáztak. (4-3)

Gálánsságunknak köszönhetően mégiscsak lejátszottuk a Kispályások elleni meccsünket, melyet az ő kérésükre halasztottunk el. Ennek köszönhetően ezen a hétfő délutánon két kemény mérkőzés is várt ránk, így nem jött rosszul, hogy Markovics Gergő és Szabó Atti kivételével mindenki el tudott jönni. Igaz, az első találkozón, a Kispályások ellen a fél csapat késett, és a bemelegítés hiánya, a rohanás bizony később vissza is ütött...

Bosszantó módon kezdődött a meccs, hiszen az első nyolc percben három százszázalékos ziccert sikerült kihagynunk, aminek persze meg is lett a böjtje, mivel az ellenfél váratlanul vezetést szerzett. Az egyenlítés ugyan összejött, de fordulás után, amikor már azt hittük, magunkra találtunk, hidegzuhanyként jött a Kispályások újabb két találata. A hajrában szinte egykapuztunk, és miután ledolgoztuk kétgólos hátrányunkat, tovább hajtottunk a győzelemért. Vesztünkre, mert riválisunk még egyszer kijött a szorításból, és a lefújás pillanatában egy kontrából meg is nyerte a mérkőzést. A játék képe alapján nem éppen jogosan, de ezt egy kicsit magunknak is köszönhettük.