Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2014/16. forduló: Majdnem elszórakoztuk
LEVSZKI ZSÓFIA - TRÓGEREK 4-3 (2-1)

Nagyikvai R. - Suhaji T., Schütt J., Hegyi P. - Szabó A., Barnácz J., Kaszás R. - Szabó D.

5. perc: Figyelmetlenség után szerzett vezetést az ellenfél. (0-1)
8. perc: Szabó D. lövésével egyenlítettünk. (1-1)
13. perc: Szép támadás végén Barnácz helyezett a kapuba. (2-1)
22. perc: Eladott labdát követően egalizált ismét riválisunk. (2-2)
26. perc: Barnácz végzett el szögletet, a középre lőtt labda pedig egy menteni igyekvő védőről pattant a gólvonal mögé. (3-2)
32. perc: Védelmünk összehozott egy újabb találatot. (3-3)
40. perc: Remek szóló végén Barnácz passzolt Kaszáshoz, aki higgadtan a hálóba gurított. (4-3)

Az újabb "hajnali" meccs kapcsán is volt okunk idegeskedésre, de végül összejött a megfelelő létszám, így kellő önbizalommal, egy jó sorozattal a hátunk mögött várhattuk a Trógerek elleni ütközetet. Tavasszal 6-2-re vertük őket, most mindegy, milyen áron, de az újabb három pont megszerzésére törekedtünk.

Azért nem volt olyan egyszerű az eleje: 3+1-en kellett, hogy elkezdjük a találkozót, de aztán szerencsére hamar kiegészültünk, erre...gólt kaptunk! Szerencsére viszonylag hamar sikerült fordítanunk, de a második félidőben időnként könnyelműen védekeztünk, hibáinkat pedig rendre ki tudták használni a háromszor is egyenlítő Trógerek. Érett a döntetlen, ám végül Barnácz Józsi klasszisának és Kaszás Rudi higgadtságának köszönhetően mégis meglett a győzelem, zsinórban a negyedik. A középkezdésre már nem maradt idő...