Angyalföld 2014/13. fordulóból elhalasztott mérkőzés: Küzdelmes meccsen pontosztozkodás
LEVSZKI ZSÓFIA - ANGYAL BANDI 2-2 (1-2)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Hegyi P. - Polgár T., Szabó Z., Barnácz J. - Kaszás R.

Gólszerzőink: Polgár T., Barnácz J.

Még szeptember elején halasztottuk el az Angyal Bandi kérésére a 2. fordulóbeli mérkőzésünket, melyre egy csütörtöki novemberi estén került sor. A tét tulajdonképpen a negyedik hely volt, melyet egy győzelemmel bebiztosíthattunk, igaz, szeptember 29. óta nyeretlenek voltunk. Az Angyal Bandival immár hatodszor csaptunk össze: 2011-ben, a harmadosztályban 2-1-re és 4-1-re nyertünk, egy évvel később, a második vonalban 2-4 és 4-3 volt a végeredmény, idén tavasszal pedig 3-1-re diadalmaskodtunk.

Nem volt különösebb tapogatózás, hamar egymásnak esett a két csapat, de tény, hogy az első 10-15 percben frissebb, mozgékonyabb volt az ellenfél, amely ennek köszönhetően kétgólos előnyre tudott szert tenni. Ezt követően kezdtünk magunkhoz térni, és még a fordulás előtt összejött a szépítés. A folytatásban egyre inkább átvettük az irányítást, az egyenlítésünk után is rohamoztunk a három pontért, igaz, közben az Angyal Bandi kontrái is veszélyesek voltak. A végén közel álltunk a sikerhez, de nem szakadt meg nyeretlenségi sorozatunk, amely immár hat meccset számlál. Még így is meglehet a negyedik hely, ehhez "csak" nyerni kell az utolsó fordulóban a Dominik Team ellen.