Angyalföld 2015/2. forduló: Kemény csatára késztettük a favoritot
TIBI TEAM - LEVSZKI ZSÓFIA 4-2 (1-1)

Garancsi A. - Polgár T., Szabó A., Schütt J. - Ternyák M., Szabó D. - Barnácz J., Ambrus T.

10. perc: Egy élesen belőtt labdába az ellenfél csatára beleszúrt, a bőr pedig a kapuban kötött ki. (1-0)
12. perc: Parádés akció végén Szabó D. helyezett a hálóba. (1-1)
26. perc: Az oldalvonal közeléből tüzeltek a bal alsó sarokba. (2-1)
29. perc: Barnácz éles szögből lepte meg a kapust. (2-2)
33. perc: Lekontráztak minket, a vége sakk-matt helyzet lett. (3-2)
36. perc: Szabó Attilával szemben szabálytalankodtak a Tibi Team kilencesénél, a játékvezető továbbot intett, az ellentámadásból pedig kialakult a végeredmény. (4-2)

A korábbi kétszeres első osztályú bajnok, most is favoritnak számító Tibi Team ellen az esélytelenek nyugalmával készülhettünk, ráadásul ezúttal is sok-sok hiányzónk volt, köztük a magas vérnyomással küszködő, kórházban kikötő Sasics Miro, akinek ezúton is jobbulást kívánunk! Eljött viszont Ternyák Miki, ami a labda megtartása szempontjából fontos lehetett. Ellenfelünket 2013-ban, amikor A-osztályosok voltunk, először hatalmas meglepetésre legyőztük 2-1-re, de aztán egy sima, 6-0-s sikerrel visszavágtak nekünk.

Ahogy az várható volt, a Tibi Team kezdeményezett többet, de kevés komoly gólszerzési lehetősége volt, egy idő után pedig mi is jelentkeztünk egy-két veszélyes kontrával. Az ellenfél vezető góljára hamar válaszoltunk egy szép találattal, sőt a második félidőben is fel tudtunk állni 1-2 után. Ha ekkor az ellentámadásaink egyikét góllal fejezzük be, jó helyzetben várhattuk volna a hajrát, de kihagytuk a ziccereket, a Tibi Team pedig a végén némi szerencsével, de nem érdemtelenül szerezte meg a három pontot. Emiatt a teljesítmény miatt azonban semmi okunk nincs a szégyenkezésre.