Angyalföld 2015/6. forduló: Emberhátrányban ennyire tellett
BODIGYÖNGYE FC - LEVSZKI ZSÓFIA 5-2 (3-1)

Garancsi A./Ambrus T. - Suhaji T., Polgár T. - Fekete Z. - Kaszás R.

6. perc: A berobbanó csatár nagy erővel fejelt a kapuba. (1-0)
8. perc: Az ellenfél játékosának lövésére a már sérült Garancsi mozdulni sem tudott. Az eset után kapusunk lebicegett, a helyére Ambrus Kapitány állt, így emberhátrányban folytattuk. (2-0)
12. perc: Tisztára kijátszottak egy kontrát. (3-0)
17. perc: Kaszás pazar szóló végén helyezett a hálóba. (3-1)
24. perc: Kaszás újabb nagyszerű egyéni megmozdulása és gólja. (3-2)
34. perc: Mintegy hét méterről lőttek a bal alsó sarokba. (4-2)
38. perc: Kapufás lövéssel alakult ki a végeredmény. (5-2)

A fiatal focistákból álló Bodigyöngye volt az ellenfelünk, amely még akkor is kemény rivális lett volna, ha teljes létszámban jelenünk meg, ám a sok hiányzó mellett az is sújtott minket, hogy a Pecások (Schütt Józsiék csapata) kivételesen egy időben játszott velünk. Bár Fekete "Pippo" Zoli el tudott jönni segíteni, a feketeleves még hátravolt...

Nem jelentett meglepetést, hogy az ellenfél azonnal megához ragadta a kezdeményezést, igyekeztünk spórolni az energiánkkal. Sajnos Garancsi Atti pár perc után egy rossz lépés következtében megsérült, és miután a 8. percben megkapta a második gólt is, nem vállalta a folytatást. Ambrus Kapitány állt a kapuba (utoljára novemberben védett), mi pedig 4+1-en maradtunk a pályán. A harmadik találat után felmerült bennünk, hogy akár katasztrofális vereséget is szenvedhetünk, ám jött a hősies feltámadás: önfeláldozó védekezéssel és Kaszás Rudi parádés góljaival a második félidőben feljöttünk 3-2-re! A hajráig izgalmas is maradt a meccs, ráadásul egy-egy veszélyes kontránk is volt, a végén azonban kétszer betalált a Bodigyöngye, így a pontszerzésre nem volt esélyünk. Kár érte, mert ha itt van az összes kulcsemberünk, ez nyerhető összecsapás lett volna...