Angyalföld 2015/7. forduló: Kellett a jó hajrá
LEVSZKI ZSÓFIA - RIP 6-4 (1-3)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T. - Ternyák M. - Szabó Z., Szabó D., Kővári M. - Kaszás R., Barnácz J.

Gólszerzőink: Barnácz 3, Suhaji, Sasics, Kővári

Mivel már túl sok pontot sikerült elherdálnunk az eddigi fordulókban, nem volt mese: a soron következő két mérkőzésen csakis a győzelem lehet(ett) az elfogadható. A RIP még nálunk is szerényebb eredményeket produkált, ráadásul két éve, az első osztályban kétszer is jól elpáholtuk őket 8-4-re, illetve 7-1-re.

Füllesztő melegben úgy játszottunk a meccs elején, mintha a csapat csupa nyugdíjasból állna. Az első tíz percben átjáróház volt a védelmünk, és bántó sebességkülönbség volt a két együttes között. 0-1 után Suhaji Tomi szemfüles gólja sem jelentett fordulópontot, mert a RIP két gyors találattal válaszolt. Hiába találtunk magunkra a félidő hajrájára, akkor még csak kapufákig jutottunk. Fordulás után aztán fokoztuk a tempót, az ellenfél pedig kezdett fáradni, de egy szabadrúgásgóllal még egyszer elhúzott 4-2-re. Szerencsére villámgyorsan egyenlítettünk, a végén pedig szó szerint felőröltük őket. Nem volt könnyű szülés, de az első kötelező feladatot kipipáltuk.