Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2015/főtábla, 1. forduló: Jól kezdtük az új bajnokságot
LEVSZKI ZSÓFIA - PATOLÓGIA 7-5 (3-1)

Garancsi A. - Sasics M., Suhaji T. - Szabó A., Kővári M., Szabó Z. - Kaszás R., Barnácz J.

3.perc: Egy lepattanó labdát Kaszás lőtt 12 méterről a kapuba. (1-0)
8.perc: Barnácz gurította le a szabadrúgást Szabó Attinak, aki laposan helyezett a kapuba. (2-0)
12. perc: Az ellenfél legjobbja 10 méterről lőtt nagy erővel a léc alá. (2-1)
16. perc: Kaszás lépett ki a jobb szélső helyén, majd védővel a nyakán éles szögből a bal felsőbe vágta a labdát. (3-1)
22.perc: Barnácz távolról lőtte szét a bal felsőt. (4-1)
24.perc: Barnácz ismét egy erős lövéssel volt eredményes. (5-1)
27. perc: Egy távoli löket utat talált a lábak és kapusunk lába között. (5-2)
29. perc: Egy lepattanót lőtt vissza az ellen egyből. (5-3)
30. perc: Ismét kihagyott a védelem. (5-4)
33. perc: Kővári végzett el egy szabadrúgást a hatosról okosan. (6-4)
35. perc: Szöglet utáni kavarodást használt ki a fehér csapat. (6-5)
38. perc: Szabó Atti előbb szerelt, majd végigvitte a félpályán, és okosan a kapus mellett a hálóba helyezett. (7-5)

"Történelmi" meccsre készültünk, hiszen a Patológia csapatával még sosem találkoztunk korábban, így nem igazán tudtuk, mire számíthatunk. Ezúttal is volt pár hiányzónk, de viszonylag jól tudtunk felállni, és mindenképpen szerettük volna győzelemmel kezdeni az új szakaszt. A selejtezők után ugyanis tulajdonképpen most indult a bajnokság, méghozzá a másodosztályban, ahová eredetileg is nevezni akartunk.

(galéria megtekintéséhez kattints a képre!)

Már az elején látszott, hogy nem lesz könnyű mérkőzés, lelkes, kemény, harcos ellenféllel találtuk szembe magunkat, de ezen a napon mi is hasonló mentalitással léptünk pályára. Korán megszereztük a vezetést, amit növelni is tudtunk, majd elhúztunk szépen. Aztán ahogy lenni szokott, kicsit lazábbra vettük a tempót, a helyzeteknél nem koncentráltunk annyira a befejezésre, míg az ellenfél kihasználta az adódó lehetőségeit. Kis szerencsével már az egyenlítésért mentek, de ekkor megint tudtunk újítani és koncentrálni, a vége így már simább lett. Ha azt az 5-7 perces defektet kihagyjuk, akkor hozni tudjuk majd a következő meccseket is. Hajrá Levszki!