Angyalföld 2015/főtábla, 5. forduló: A szív diadala
LEVSZKI ZSÓFIA - LA SQUADRA 4-3 (2-0)

Garancsi A. - Ternyák M., Szabó A. - Szabó Z., Kaszás R. - Kővári M.

16. perc: Kővári bombázott messziről a kapuba. (1-0)
19. perc: Kővári közelről tette ismét ugyanezt. (2-0)
21. perc: Furcsa gólt lőtt az ellen, mi kezdtük volna a második félidőt, ehelyett ők kezdtek, majd sportszerűen gólt is rúgtak belőle...vicc kategória. (2-1)
25. perc: Zavarodottságunkat büntette az ellenfél. (2-2)
30. perc: Jó kiugratást követően Kaszás volt eredményes. (3-2)
35. perc: Egy újabb figyelmetlenséget góllal büntettek. (3-3)
38. perc: Kővári remek indítást váltott gólra. (4-3)

Az a La Squadra volt a soros ellenfelünk, amely tavasszal, az alapszakaszban 3-2-re legyőzött minket. Akkor pocsékul játszottunk, most pedig legfeljebb a tisztes helytállásban bízhattunk, hiszen a rengeteg hiányzó miatt alig tudtunk kiállni.

A mérkőzés kezdésére 3+1-en sikerült kiállni, az ellenfél korrektül 5+1-en állt fel...jó öt perc elteltével, már Kővárival kiegészülve 4+1-en is tartottuk a 0:0-t, sőt, inkább mi domináltunk. A tizedik percre már Szabó Z. is megérkezett, így hamar gólokra váltottuk a fölényünket. A második félidőt kétgólos előnnyel kezdtük, de egy fura szituációtól megzavarodtunk, és máris egyenlő volt az állás. Ezután emeltük a tempót, és ennek meg is lett az eredménye. Izgalmas, brusztos, inkorrekt meccset sikerült megnyerni, ami a későbbiekben még nagyon fontos lehet. (Kaszás Rudi tudósítása)