Angyalföld 2015/főtábla, 6. forduló: Sírjunk vagy nevessünk?
LEVSZKI ZSÓFIA - KONKRÉT FC 3-3 (1-3)

Garancsi A. - Szabó A., Polgár T. - Kővári M., Kaszás R. - Szabó D., Barnácz J., Ambrus T.

2. perc: Az ellenfél csatára könnyedén került helyzetbe, amit ki is használt. (0-1)
6. perc: Szinte egy az egyben ugyanazt a figurát ettük meg. (0-2)
10. perc: Eladott labda után kipasszoltak minket. (0-3)
16. perc: Barnácz tüzelt a jobb alsó sarokba. (1-3)
30. perc: Barnácz lőtte élesen középre a labdát, Kaszás pedig közelről nem hibázott. (2-3)
37. perc: Kővári emelt a kapufa segítségével a hálóba. (3-3)

A meglepően jól szereplő Konkrét FC ellen játszottuk aktuális meccsünket, amellyel 2011-ben, angyalföldi debütálásunk alkalmával már találkoztunk a harmadosztályban. Akkor előbb 3-0-ra vertük őket, majd 1-1-et játszottunk, és azzal biztosítottuk be a bajnoki címünket. Az elmúlt hetekhez képest viszonylag jól álltunk fel, így csakis a három pont lehetett a célunk.

Ha létezik pocsék kezdés fociban, akkor mi ezt maximálisan prezentáltuk, mert hihetetlen langyos első tíz percet produkáltunk, melynek végén 0-3-ra álltunk...Ekkor kezdtünk mintegy varázsszóra focizni, és jöttek is a helyzetek, Barnácz Józsi bombáján kívül néhány másik is beakadhatott volna. A második félidőben még nagyobb tempót diktáltunk, és csak idő kérdése volt, mikor egyenlítünk. Néhány perccel a vége előtt ez sikerült, sőt meccslabdánk is volt, de a győzelmet végül nem sikerült kicsikarnunk. Nehéz eldönteni, örüljünk vagy bánkódjunk-e az egy pont miatt.