2008/8. forduló: Kiszenvedtük a győzelmet
LEVSZKI ZSÓFIA - BRAHUR VAHUR 2-1 (1-1)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Szabó D., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

13. perc: Lekontrázott minket az ellenfél, amelynek játékosa nyolc méterről iszonyatosan nagy gólt ragasztott a jobb felső sarokba. (0-1)
20. perc: Szabó D. passza után Kaszás szelídítette meg a labdát, majd egy pattanás után a léc alá lőtt. (1-1)
37. perc: Villámgyors ellentámadás végén Botos tálalt Polgárhoz, aki a hosszú sarokba gurított. (2-1)

Két vereség után három győzelem, majd ismét egy zakó: ez volt a mérlegünk hat forduló után a bajnokságban, és ezúttal egy nem túl jól sikerült Tippmix-kupa-döntő után kellett összeszednünk magunkat. Ellenfelünk ugyan valamennyi mérkőzését elveszítette, de szinte mindegyiket nagy csatában, így egyáltalán nem számítottunk könnyű 40 percre. Most is hárman hiányoztak nálunk, Schmidt „Szöszi”, Szabó Atti és Cservenák Gabi.

Jóval fiatalabb átlagéletkorú ellenféllel találkoztunk, mint legutóbb, a TUE ellen, de szerencsére a Brahur Vahur azért más kategória, mint az óbudai együttes. Ennek ellenére szenvedősre sikeredett a meccs, mert riválisunk keményen és lelkesen küzdött, mi pedig kifejezetten tompák voltunk, kevés párharcot nyertünk meg. Néhány kihagyott helyzet után aztán jött a hidegzuhany: egy bombagóllal hátrányba kerültünk. Szerencsére még pont fordulás előtt egyenlítettünk, a második félidőben pedig az egyre inkább fáradó Brahur ellen több ziccert is kialakítottunk, de csak a hajrában sikerült begyötörnünk egy újabb találatot. A végén még Kordának kellett védenie egy nagyot, a kapufa is kisegített minket, így elég szenvedősen nyertünk, de nyertünk, és ez a lényeg…