Angyalföld 2015/felsőházi rájátszás, 3. forduló: Higgadtabb játékkal nyerhettünk is volna
ELEFÁNTTEHER - LEVSZKI ZSÓFIA 5-2 (2-2)

Garancsi A. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Kővári M., Szabó z., Kaszás R. - Barnácz J., Ambrus T.

5. perc: Szép akció végén Barnácz lőtt a kapuba. (0-1)
10. perc: Barnácz távoli lövését nem tudta hárítani a kapus. (0-2)
15. perc: Sasicsról fordult le az ellenfél csatára, és éles szögből a hálóba tüzelt. (1-2)
18. perc: Védelmi megingást kihasználva jött az egyenlítés. (2-2)
25. perc: Ezúttal Szabó Zoli hibázott, és máris vezetett az Elefántteher. (3-2)
30. perc: Most a kölcsöncipőben játszó Suhaji Tomi adta rossz helyre a labdát, ebből jött a negyedik. (4-2)
36. perc: Érkezett a kegyelemdöfés is. (5-2)

Szerettünk volna visszavágni a középszakaszban elszenvedett 3-0-s vereségért az Elefánttehernek, de ez már csak azért is nehéznek ígérkezett, mert riválisunk jelentősen erősített a bajnokság hajrájára, soraiban több futsalost is fel lehetett fedezni.

Technikás, labdabiztos és nem utolsósorban fiatal játékosok egész sorát tudta felvonultatni a korábban jóindulattal is legfeljebb középcsapatnak tekinthető Elefántteher, de masszív védekezéssel és végre pontos Barnácz-bombákkal meg tudtuk lepni az első 10-15 percben. Ha ekkor például a fizika törvényeit meghazudtolóan nem a két kapufa találkozásáról jön ki a labda Polgár Tomi ziccerénél, nagyobb is lehetett volna a különbség. Ehelyett a félidő hajrájában elkezdett kapkodni a védelmünk, a sok hiba pedig az előny elolvadását jelentette. Fordulás után sajnos így is folytattuk, 2-4 után viszont átvettük az irányítást, de újabb három kapufán kívül sajnos többre nem futotta. Végül a jobbik csapat győzött, de ezt a meccset ettől függetlenül akár hozhattuk is volna. Kár érte...