Angyalföld 2017/8. forduló: Újabb sima győzelemmel csoportelsőként az első osztályban!
LEVSZKI ZSÓFIA - SANSZOTOK SE 3-0 (2-0)

Garancsi A. - Suhaji T., Szabó A. - Szabó Z., Szabó D. - Kaszás R., Barnácz J.

7. perc: Barnácz szerzett labdát a félpályánál, majd okosan az üres kapuba emelt. (1-0)
17.perc: Szabó Atti indította Barnáczot, jó ütemben kapott vissza tőle a labdát, majd a bal alsóba helyezett. (2-0)
35. perc: Barnácz kapott egy jó kidobást, amit egyből kapura lőtt, szép gól lett belőle, de a csatárunk ebben a mozdulatban sérülést szenvedett. (3-0)

Az alapszakasz utolsó fordulójának tétje az volt, hogy győzelmünk esetén nemcsak hogy az első osztályban folytathatjuk a középszakaszban, hanem ráadásul ezt csoportelsőként tehetjük meg. A feladatot némileg nehezítette Kővári Marci, Polgár Tomi és Ambrus Kapitány távolléte, de így is bizakodóak voltunk. (Fotó: archív)

A mérkőzés összképe alapján megérdemelten nyertük meg ezt a mérkőzést. Gyors vezetés után, folyamatosan támadtunk, ellenfelünk kontrázott, ezt nem is veszélytelenül tette. Majd a második gól után kicsit visszavettek, mondván nekik jó ez az eredmény. Mi sem erőltettük meg magunkat, meleg, fülledt időben, millió bogár között nem volt kellemes lihegni. Végül lőttünk még egy gólt, amibe sajnos Jokka meghúzódott, reméljük, gyorsan rendbe jön. (Kaszás Rudi tudósítása)