2008/4. fordulóból elhalasztott meccs: Pazar szezonzárás
LEVSZKI ZSÓFIA - FTC-PUMUKLI 6-2 (2-2)

Korda K. - Sasics M., Suhaji T., Szabó A. - Polgár T., Szabó Z., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Szép akció végén Botos tálalt Szabó Z.-hez, aki kapásból a hálóba tüzelt. (1-0)
7. perc: Szabó Z. lövése még kijött a kapusról, a kipattanót azonban Botos éles szögből bekotorta. (2-0)
13. perc: Ide-oda pattogott a labda, végül közelről bevágták. (2-1)
16. perc: Egy bedobásnál jó ütemben érkezett az ellenfél csatára, és nem hibázott. (2-2)
27. perc: Egy indítás után Botos lerázta a védőjét, majd a kapust is kicselezte, és a kapuba gurított. (3-2)
31. perc: Kontratámadás végén Szabó Z. passzát Ambrus értékesítette. (4-2)
35. perc: Botos szabadrúgásból talált be. (5-2)
38. perc: Kaszás szép egyéni megmozdulás után lőtt a bal sarokba. (6-2)

Még egy meccs volt hátra a szezonból, mégpedig a 4. fordulóból vihar miatt elhalasztott FTC-Pumukli elleni összecsapás. A zöld-fehérek bármire képesek, pozitív és negatív értelemben egyaránt, ezt bizonyították egy héttel korábban a Lancast legyőzésével is. Mi tavaly kétszer találkoztunk velük, és mindkétszer győztünk, így egyfajta mumusuknak is számítunk. Ezúttal három hiányzónk volt: Szabó Dave, Schmidt "Szöszi" és a továbbra is beteg Cservenák Gabi maradt távol.

Jobban kezdtük a meccset, és ezt két gyors góllal jeleztük is. Ekkor nagyon úgy tűnt, nem lehet gond a három pont begyűjtése, de elég volt két figyelmetlenség, és máris elolvadt az előnyünk, még az első félidőben. A folytatásban szerencsére ismét mi tudtunk vezetést szerezni, majd az egyre kapkodóbb, idegesebb játékot bemutató ellenféllel szemben kontrákból sorra rúgtuk az újabb gólokat. A különbség egy picit túlzott lett a végére, de összességében remek teljesítménnyel, teljesen megérdemelten nyertünk, így az első hatban zártuk a tavaszi szezont.