Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2018/középszakasz, 3. forduló: Végre egy magabiztos győzelem
LEVSZKI ZSÓFIA - MBA2 6-2 (2-2)

Garancsi A. - Suhaji T., Szabó A. - Kővári M., Szabó Z., Szabó D. - Barnácz J., Ambrus T.

Gólszerzőink: Kővári 2, Barnácz 2, Szabó Z., Kaszás

Miután megszereztük első győzelmünket a bajnokság középszakaszában, egy, a múlt hetinél idegkímélőbb meccsen igyekeztünk begyűjteni az újabb három pontot az alsó fertályhoz tartozó MBA2 ellen. Riválisunkat tavaly az alapszakaszban 4-1-re intéztük el. Polgár Tomi kivételével mindenki eljött, vagyis csaknem teljes volt a létszámunk.

(galria megtekintshez kattints a kpre!)

Küzdelmes első percek után Kővári Marci góljával szereztünk vezetést, majd Barnácz Józsi szabadrúgásból talált be. 2-0-t követően nemhogy megnyugodtunk volna, két komoly hibánkat megbüntette az ellenfél, így a félidőben 2-2 volt az állás. A folytatásban nagy rohamokat vezettünk, végül Szabó Zoli parádés, átemelős találatával kerültünk ismét fórba. Innentől kezdve már egyszerűbb dolgunk volt, kontráinkkal szétziláltuk a sárga mezeseket, és a végére négyre nőtt a különbség.