Induló oldalLevszki hírekTéli terembajnokság hírekTanuló utcai bajnokságA Levszki korábbi honlapja

Angyalföld 2018/középszakasz, 7. forduló: Megállíthatatlan a brigád!
LEVSZKI ZSÓFIA - ATTABOYS 4-0 (0-0)

Garancsi A. - Polgár T., Suhaji T., Szabó A. - Kővári M., Szabó D. - Barnácz J., Kaszás R., Ambrus T.

Gólszerzőink: Kaszás 2, Barnácz, Kővári

A sok érthetetlen pontvesztésünk egyike éppen soros ellenfelünk, az Attaboys ellen történt a bajnokságban: még tavasszal, az alapszakaszban hiába vezettünk ellenük 2-0-ra, végül meg kellett elégednünk a 2-2-es döntetlennel. A múlt heti derbigyőzelem után önbizalommal telve várhattuk az újabb rangadót (a második helyezett találkozott a harmadikkal), ráadásul csak a sérült Szabó Zolit nélkülöztük.

(galria megtekintshez kattints a kpre!)

Ezúttal szó sem volt ragyogó kezdésről, mint mostanában oly sokszor: ne szépítsük, az első tíz perc nem a miénk volt! Az ellenfél sem parádézott, de egyértelműen dominált (igaz, kevés helyzetet tudott kidolgozni), aztán a félidő derekától fokozatosan átvettük az irányítást. Egy kezezés után megítélt büntetőt Barnácz Jokka sajnos nem tudott értékesíteni, fordulás után azonban helyrehozta hibáját, és higgadt lövéssel szerezte meg a vezetést. A folytatásban Kővári Marci szögletet követően, Kaszás Rudi pedig hosszú indításokból volt eredményes (kétszer is), így a szervezett játék magabiztos diadalt eredményezett. Shutoutot (vagyis hogy nem kaptunk gólt) utoljára tavaly októberben, a Csúcspont ellen (3-0) produkáltunk ezt megelőzően!