Angyalföld 2018/playoff, 2. forduló: Ezt is kibrusztoltuk!
LEVSZKI ZSÓFIA - ATTABOYS 1-0 (0-0)

Garancsi A. - Polgár T., Suhaji T., Szabó A. - Ternyák M., Kaszás R. - Ambrus T.

Gólszerzőnk: Kaszás

Nem lehet azt mondani, hogy ismeretlen riválissal szemben folytattuk szereplésünket a playoffban, hiszen az Attaboysszal immár harmadszor csaptunk össze a szezonban. Az alapszakaszban még nem jött össze ellenük a győzelem, 2-0-s vezetésünk után lett 2-2, a középszakaszban viszont simán, 4-0-ra nyertünk. Csakhogy most Barnácz Józsi, Kővári Marci, Szabó Dave és Szabó Zoli is hiányzott, így Ternyák Mikivel voltunk meg egy cserével.

Kőkemény, hajtós meccset játszott egymással a két csapat, kevés helyzettel. Az első félidőben előttünk adódott 2-3 komoly gólszerzési lehetőség, sajnos ezek rendre kimaradtak. Ez történt a fordulás után Ambrus Kapitány esetében is, de ez szerencsére nem bosszulta meg magát, mivel 9 perccel a befejezés előtt Polgár Tomi pazar indítása után Kaszás Rudi a hálóba továbbított, és a hátralévő időt fegyelmezett védekezéssel le tudtuk hozni. Igazi csapatmunka volt ez a siker, és mivel a Yard csak ikszelt az Angyal Bandival, két fordulóval a vége előtt 3 pont az előnyünk a tabella élén. Közel az arany, de még sokat kell dolgozni érte!