2008/13. forduló: Hoztuk a kötelezőt
LEVSZKI ZSÓFIA - POCO DE NERO 6-2 (3-0)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Polgár T. - Szabó Z., Szabó A. - Botos G., Szabó D.

1. perc: A középkezdés után Botos szerzett azonnal labdát, majd a kapuig nyargalt és a hálóba helyezett. (1-0)
10. perc: Szabó A. a jobbösszekötő helyéről lőtt a kapuba, az ellenfél kapusa csak beleérni tudott a labdába. (2-0)
16. perc: Gyönyörűen kijátszott támadás végén Szabó A. talált be. (3-0)
24. perc: Polgár parádésan emelt a kifutó kapus fölött a hálóba. (4-0)
29. perc: Éles lövéssel szépített a Poco. (4-1)
33. perc: Ismét egy sakk-mattra kijátszott támadás és ismét egy Szabó A.-találat. (5-1)
37. perc: Vissza akartuk adni az ellenfélnek a labdát egy rossz bírói ítélet után, közben azonban az egyik játékosuk nagyon "sportszerűen" a dermedten álló védőink és Ambrus kapus mellett a kapuba bombázott... (5-2)
39. perc: Botos bombázott a bal felső sarokba. (6-2)

A múlt héten egy verhető ellenféllel szemben elvesztegettünk két pontot, így ha komolyan gondoljuk a legjobb hat közé jutást - és miért ne tennénk -, csakis a három pont megszerzése reményében léphettünk pályára a hátsó régióban tartózkodó Poco de Nero ellen. Sajnos Kaszás Rudi hónapokra kidőlt, és továbbra sem számíthattunk Cservenák Gabira, rajtuk kívül pedig Korda Kálmi és Schmidt "Szöszi" is hiányzott.

A mi szempontunkból a lehető legideálisabban kezdődött a mérkőzés, hiszen gyakorlatilag a 10. másodpercben az ellenfél kapujában táncolt a labda Botos Gabi jóvoltából. Ez a gól megnyugtatott minket, és az első félidőben szépen játszva, további találatokat szerezve húztunk el riválisunktól. A folytatásban tudatosan átadtuk a terepet a Poco de Nerónak, amely viszonylag kevés helyzetet tudott teremteni a kapunk előtt, egyik gólját ráadásul elég sportszerűtlen körülmények között érte el. Végül simán, 6-2-re nyertünk, de tudjuk jól, hogy még többet kell nyújtanunk a következő hetekben, ha az 1-6. helyért zajló playoffba oda akarunk érni.