2008/17. forduló: Életben maradtak a reményeink
LEVSZKI ZSÓFIA - DOMBOLDALI LEBUKÁS 3-1 (1-0)

Polgár T. - Sasics M., Schmidt B., Suhaji T. - Polgár T., Szabó A., Szabó D., Szabó Z. - Botos G.

10. perc: Szabó Z. mintegy nyolc méterről szép gólt szerzett. (1-0)
23. perc: Egy legurított szabadrúgást követően egyenlített az ellenfél. (1-1)
29. perc: Szabó Z. passzát Szabó A. értékesítette. (2-1)
40. perc: Botos az előrehúzódó kapus fölött átemelve a labdát a saját hatosáról talált be. (3-1)

Három hiányzóval vártuk a Domboldali Lebukás elleni meccset, amelyre hivatalosan az alapszakasz utolsó fordulójában került sor, de a Magnum és a Hellas elleni két elmaradt találkozónkat természetesen még le kell majd játszani. Az elején parázs vita alakult ki, hiszen a kapushiány miatt szerettük volna beállítani Tibát, a Csiga hálóőrét, de a szabályok erre nem adtak lehetőséget. Így aztán Polgár Tomi állt be a kapuba! (Archív fotó)

Hajtós, jó iramú meccset játszottunk a Domboldalival, melytől tavaly simán, 3-0-ra kikaptunk. Most viszont mindenképpen nyernünk kellett ahhoz, hogy reális esélyünk maradjon a legjobb hat közé jutásra, és ennek megfelelően vezettünk is a félidőben. A játékvezető ezúttal sem zárt a szívébe minket, szabadrúgást szinte csak az ellenfél kapott, és ezek egyikét kihasználva ki is egyenlített a szünet után. Aztán Szabó Atti góljával ismét nálunk volt az előny, a végén pedig a kockáztató riválissal szemben harmadszor is betaláltunk. A remény tehát továbbra is él!