2008/rájátszás, 4. forduló: Ismét a rosszabbik arcunkat mutattuk...
MCHÖKKENTŐ - LEVSZKI ZSÓFIA 3-1 (1-1)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Polgár T. - Szabó A., Szabó D., Szabó Z., Cservenák G. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Egy bedobás után Szabó A. nagyon szépen, kapásból tüzelt a jobb alsó sarokba. (0-1)
13. perc: Ezúttal mi aludtunk el egy beadásnál, a szemfüles csatár pedig egyenlített. (1-1)
35. perc: Létszámfölényes szituációnál Szabó Z. rosszul passzolt, a gyors ellentámadásból pedig az ellenfél volt eredményes. (2-1)
38. perc: Egy élesen belőtt szöglet után piszkálta be a labdát a kapuba a McHökkentő támadója. (3-1)

Ismét tisztes létszámban jelentünk meg, hiszen a továbbra is sérült Kaszás Rudin kívül csak Suhaji Tomi hiányzott. Tudtuk, hogy mivel sokkal jobb a gólarányunk, már döntetlen esetén is szinte bebiztosíthatjuk az ötödik helyünket, hiszen három pont volt az előnyünk a McHökkentővel szemben. A TUE elleni játék erre garancia lehetett volna...

Ott folytattuk, ahol egy héttel korábban abbahagytuk. Az első tíz percben gyakorlatilag csak nekünk volt helyzetünk, és egy szép Szabó Atti-góllal meg is szereztük a vezetést. A további ziccerek azonban kimaradtak, a félidő derekától pedig kezdte átvenni az irányítást a McHökkentő, amely még a szünet előtt egyenlített is. A második játékrészben is frissebbnek tűnt az ellenfél, bár közben azért két-három lehetőségünk is volt, hogy ismét előnybe kerüljünk. Egy nagy hibát követően azonban riválisunk szerzett újabb gólt, és a végén még növelte is a különbséget. Összességében megérdemeltük a vereséget, mert nem játszottunk jól.