2009/7. forduló: Végre egy magabiztos siker
LEVSZKI ZSÓFIA - DINAMO VODKA 3-0 (1-0)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Polgár T. - Szabó Z., Szabó A. - Kaszás R., Ambrus T.

13. perc: Szabó A. kapott egy remek indítást, majd a hálóba lőtt. (1-0)
26. perc: Sasics ugratta ki Szabó A.-t, aki igazítás nélkül a rövid sarokba továbbított. (2-0)
38. perc: Polgár szögletére Szabó A. robbant be, és a kapu bal oldalába helyezett. (3-0)

Az elmúlt hetek sikertelensége után mindenképpen javítani szerettünk volna, és egyértelműnek tűnt, hogy ha a nyeretlen Dinamót sem tudjuk legyőzni, súlyos gondok várnak ránk a folytatásban. Pedig most is voltak nehézségeink, nem tudott ugyanis eljönni erre a fontos mérkőzésre Botos Gabi, Cservenák Gabi, Suhaji Tomi és Szabó Dave sem. Ettől függetlenül csakis a három pont megszerzése lehetett a célunk.

Nem túl magas színvonalú, inkább küzdelmes meccset vívtunk ellenfelünkkel, melyen mi irányítottuk a játékot, bár kevés nagyobb helyzetet tudtunk kialakítani. Szerencsére az első félidő derekán Szabó Atti hidegvérrel kihasznált egy lehetőséget, így előnnyel fordulhattunk, még ha minimálissal is. A folytatásban is az egyébként többnyire védőt alakító játékos érezte leginkább a kaput, aminek eredményeként újabb két találattal tette magabiztosabbá a vezetésünket. Nem árt megjegyezni, hogy bár ennyi különbség volt a két fél között, a Dinamónak is voltak ziccerei, Korda Kálmi azonban remekül védett. Kollégája a túloldalon pedig nagyon pechesnek bizonyult, hiszen Schmidt "Szöszi" lövésénél kifordult a bokája, és csak remélni tudjuk, hogy nem annyira súlyos a sérülése. Ezúton is jobbulást kívánunk neki!