2009/10. forduló: Szégyenteljes döntetlen
LEVSZKI ZSÓFIA - DOMBOLDALI LEBUKÁS 2-2 (1-1)

Ambrus T. - Sasics M., Suhaji T., Schmidt B. - Polgár T., Szabó Z., Cservenák G., Polyák B. - Kaszás R., Botos G.

12. perc: Egy kósza ellentámadás végén 2 az 1 elleni szituációt használt ki az ellenfél. (0-1)
16. perc: Cservenák passzát Sasics értékesítette. (1-1)
27. perc: Egy gyors támadást Szabó Z. zárt le egy remek lapos lövéssel. (2-1)
34. perc: Éles szögből találtak a kapunkba. (2-2)
38. perc: Polyák unta meg a sok szabálytalanságot, törlesztett, amiért kétperces kiállítást kapott.

Bár egész nap gyönyörű, napsütéses idő volt, közvetlenül a meccs előtt leszakadt az ég Óbudán, így teljesen felázott, szinte használhatatlan pálya várta a csapatokat. Ami minket illet: több játékosunk részvétele bizonytalan volt, így kisegített minket Polyák Balázs, akinek külön köszönjük, hogy eljött. Végül Korda Kálmi, Szabó Atti és Szabó Dave maradt távol, míg az ellenfél csere nélkül állt ki.

A pálya valóban katasztrofális volt, ami sajnos az ellenfélnek kedvezett, amely érthető módon tartalékolt az erejével, és jobbára a védekezéssel törődött. Mi pedig hiába játszottunk mezőnyfölényben, ilyen talajon nagyon nehéz volt pontosan passzolni - sokszor sajnos nem is sikerült. Ráadásul egy ártatlan kontra végén az ellenfél szerzett vezetést, még szerencse, hogy Sasics Miro viszonylag hamar egyenlített. Fordulás után rákapcsoltunk, aminek eredményeképp előnybe is kerültünk, egy buta góllal azonban megint visszahoztuk a meccsbe a Domboldalit. A végén még Polyák törlesztése miatt az egy pont miatt is izgulnunk kellett, összességében azonban nem lehetünk büszkék erre az eredményre.