2009/15. forduló: Csak mi lőttünk gólt, mégis szoros volt
LEVSZKI ZSÓFIA - MCHÖKKENTŐ 4-2 (2-1)

Korda K. - Sasics M., Szabó A., Schmidt B., Suhaji T. - Polgár T., Cservenák G., Kaszás R. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Gyorsan elvégzett szöglet után Szabó A. némi védői segítséggel pörgetett a kapuba. (1-0)
13. perc: Botos kicsit kisodródott helyzetből is a hálóba tudott találni. (2-0)
15. perc: A menteni igyekvő Cservenák védhetetlenül bombázott a jobb felsőbe. Öngól! (2-1)
26. perc: Polgár góljával nőtt ismét a különbség. (3-1)
28. perc: McHökkentő-szögletet követően Botosról pattant a vonal mögé a labda, újabb öngól! (3-2)
40. perc: Gyors kontra végén Polgár Kaszáshoz továbbított, aki az üres kapuba löbbölt. (4-2)

Kedvező helyzetből várhattuk a legjobb 12 közé jutást illetően ezt a derbit, de azzal is tisztában voltunk, hogy a McHökkentő sokkal jobb csapat annál, mint amit az eredményei mutatnak, és hogy talán ez volt az utolsó lehetőségük arra, hogy elkerüljék az alsó házat. Ráadásul bőven volt törleszteni valónk velük szemben az elmúlt évek vereségeiért. Szerencsére majdnem mindenki eljött erre a fontos meccsre, kivétel a Szabó-legények közül Dávid és Zoli, így erős kerettel vártuk az újabb fellépést.

A McHökkentő kezdte valamivel élénkebben a meccset, mégis egy szöglet után mi tudtuk megszerezni a vezetést. Ezt követően visszaálltunk egy kicsit, az ellenfél pedig időnként veszélyes lövésekkel próbálkozott, szerencsére azonban Korda Kálmi remek napot fogott ki. Sőt egy ügyes Botos-góllal növeltük is az előnyt, igaz, Cservenák Gabi peches mozdulata szépítést ért a sárga mezeseknek. Fordulás után eljátszottuk ugyanezt, vagyis újabb találatunkra öngóllal "válaszolt" riválisunk, amely közel állt az egyenlítéshez is, ám végül egy kontrából bebiztosítottuk a győzelmet és a nagyon fontos három pontot.