2007/15. forduló: Ezt is kibrusztoltuk
LEVSZKI ZSÓFIA – HDL 3-2 (2-1)

LEVSZKI: Korda K. – Suhaji T., Sasics M., Schmidt B. - Polgár T., Szabó A., Cservenák G., Szabó Z. – Botos G., Ambrus T.

3. perc: Polgár szögletére Szabó Z. érkezett, aki 8 méterről kapásból szépen kilőtte a jobb alsó sarkot. (1-0)
5. perc: Polgár sodródott ki az alapvonalhoz, visszatette a labdát, az érkező Ambrus pedig közelről a hálóba továbbított. (2-0)
16. perc: Sasicsot rázta le védője, majd ziccerből a kapuba lőtt. (2-1)
30. perc: Szabó Z. cselezte ki a HDL fél védelmét, majd Szabó A.-hoz tálalt, aki az üres kapuba gurított. (3-1)
39. perc: Ambrus labdaeladása után kipasszolták Kordát, és szépítettek. (3-2)

Immár zsinórban három győztes meccsel a tarsolyunkban vártuk a következő fellépésünket, amely szintén nyerhetőnek tűnt. Bár a HDL tavaly az előkelő 4. helyen végzett itt a 2. osztályban, ebben a szezonban nem nagyon jöttek eddig össze nekik a dolgok. Azért az eredményeiket böngészve feltűnt, hogy szinte kizárólag szoros vereségeik voltak, mindössze kétszer szaladtak bele egy-egy nagyobb zakóba. Kaszás Rudi és Szabó Dave kivételével mindannyian jelen voltunk, és bíztunk benne, hogy folytatódik jó sorozatunk.

Ott kezdtük a találkozót, ahol az előzőt abbahagytuk: keményen letámadtuk az ellenfelet, és már az első percekben több nagy ziccert dolgoztunk ki. Ezekből kettőt ki is használtunk, de ettől túlságosan is megnyugodtunk. A félidő közepétől folyamatosan vette át az irányítást riválisunk, és bizony szerencsénk volt, hogy helyzetei közül csak egyet tudott kihasználni. A folytatásban ráébredtünk arra, hogy nem szabad feladnunk a támadásokat, és kontrákból többször is veszélyeztettünk. Ezek egyike góllal végződött, és bár a legvégén mi is kaptunk egyet, összességében azért nagyon nem kellett izgulnunk a győzelem miatt. Nem játszottunk olyan jól, mint egy héttel korábban, de a lényeg, hogy megint begyűjtöttük a három pontot, és tovább kúsztunk előre a tabellán.