2009/rájátszás, 5. forduló: Végre egy győzelem...
LEVSZKI ZSÓFIA - DOMBOLDALI LEBUKÁS 5-4 (4-2)

Korda K. - Sasics M., Schmidt B., Szabó A. - Polgár T., Cservenák G. - Botos G., Ambrus T.

4. perc: Szép támadás végén Botos szerezte meg a vezetést. (1-0)
8. perc: Ismét tisztára kijátszott támadás végén találtunk be, megint Botos révén. (2-0)
10. perc: Eladott labda után kontráztak le minket. (2-1)
14. perc: Botos immár mesterhármasnál járt. (3-1)
16. perc: Egy kavarodásnál pont a Domboldali csatára elé pattant a labda, aki élt a lehetőséggel. (3-2)
18. perc: Botos pazar szóló végén lőtt hatalmas gólt. (4-2)
25. perc: Ambrus passzát Sasics értékesítette. (5-2)
33. perc: Védelmi hiba után csökkent a különbség. (5-3)
40. perc: Újabb figyelmetlenség, újabb bekapott gól. (5-4)

Még mindig győzelem nélkül álltunk a rájátszásban, és ezen mindenképpen változtatni szerettünk volna a Domboldali Lebukás ellen, mellyel döntetlent játszottunk az alapszakaszban. Többen is hiányoztak, de azért két cserével így is ki tudtunk állni a meccsre. Kicsit szemerkélt az eső szinte egész nap, de a pálya ezúttal alkalmas volt a játékra.

Kicsit nehezen lendültünk bele az elején, de aztán szinte az első valamirevaló támadásunkból betaláltunk, és onnantól kezdve nem volt megállás: a remeklő Botos Gabi vezérletével szép gólokat lőttünk, és ha közben nincsenek védelmi megingások, már az első félidőben lerendezhettük volna a dolgokat. Fordulás után, 5-2-nél úgy tűnt, nem lesz gond a három pont begyűjtése, a végét mégis izgalmassá tettük, szerencsére azonban a győzelmet azért nem engedtük ki a kezünkből.