2010/3. forduló: Szabó Zoli álomgóljával újabb bravúrpont
LEVSZKI ZSÓFIA - MAGNUM 3-3 (1-3)

Ambrus T. - Sasics M., Szabó A., Suhaji T. - Polgár T., Szabó Z., Szabó D. - Kaszás R., Botos G.

9. perc: Szabó A. parádés indítása után Botos lekezelte a labdát, majd egy igazítás után a hálóba lőtt. (1-0)
11. perc: Egy élesen a kapu elé belőtt labdát az üresen maradt csatár a hálóba továbbított. (1-1)
13. perc: Szögletet követően megint lemaradtunk az emberről, aki nem hibázott. (1-2)
16. perc: Sikerült lekopíroznunk az előző bekapott gólt. (1-3)
30. perc: Kaszás nagy szólóba kezdett, becselezte magát a hatoson belülre, majd a jobb alsó sarokba tüzelt. (2-3)
40. perc: Szabó Z. épp hogy átlépett a felezővonalon, amikor lövésre szánta el magát, a labda pedig védhetetlenül vágódott a bal felső sarokba. (3-3)

Újabb kőkemény mérkőzés várt ránk, hiszen bár a Magnum két vereséggel kezdte a szezont, tudtuk jól, hogy az egyik legjobb játékosállománnyal rendelkező csapat a soros ellenfelünk. Sajnos Korda Kálmi most sem tudott eljönni, akárcsak Schmidt "Szöszi", Cservenák Gabi pedig bár megjelent, betegsége miatt át sem öltözött. Először lépett viszont pályára idén a Tanuló utcában Polgár Tomi és Szabó Dave.

Érdekes meccs volt ez is, akárcsak az ezt megelőző kettő a részvételünkkel. Az első félidőben ugyanis a kicsit indiszponáltan játszó ellenfelünkkel szemben akár többgólos előnyre is szert tehettünk volna. Vezető találatunkra ugyan hamar válaszolt a Magnum, ám azt követően számos nagy ziccert dolgoztunk ki - és hagytunk ki, sajnos...A büntetés sem maradt el, két rövidzárlatunkat is kihasználta a Magnum. Fordulás után magabiztosan védekezett riválisunk, és kontrákból akár növelhette is volna az előnyét, ám előbb egy Kaszás Rudi-villanás visszahozta a reményt, majd szinte a lefújás pillanatában Szabó Zoli alighanem az év gólját lőtte. Volt tehát egy kis szerencsénk, de a mérkőzés összképe alapján talán rászolgáltunk az egy pontra.